alan-transfer-kullanim-pdf

Alan Transfer Kullanım Pdf

Alan transfer sitesinin kullanımına ait ekran görüntülerinden oluşan pdf tanıtım dosyasını paylaşıyoruz. Bu pdf dosyasında sitemize ait ekran görüntüleri mevcuttur ve nasıl kullanacağımız ait sayfalar var.

Anasayfasında transfer planlama ekranı bulunuyor. Bu transfer planlama ekranında alınış yeri/varış yeri ile tarih/saat ve kişi sayısı seçilerek uygun olan güzergaha ait fiyatlar ve araçlar listelenmektedir. Örneğin İstanbul ‘daki 3 havaalanından gidilebilecek yaklaşık 50 güzergah bulunuyor. Bu noktalardan birini seçerek rezervasyonunuzda ilerleme sağlayabilirsiniz. Hizmetler, Sıkça Sorulan Sorular ve İleşim sayfası öne çıkan bölümlerdir. Yolculuğunuzu kolaylaştıracak hizmetler erişebilirsiniz. Aklınıza gelen soruların cevabı için ulaşacağınız S.S.S. sayfası bulunuyor. Adres ve telefon bilgilerine erişebileceğiniz iletişim sayfası var.

Alan Transfer Site Kullanımı

4 ana başlıkta “neden alantransfer?” olarak tabir edilebilecek kısım var. Güvenli ve düşük fiyatlı transfer, ücretsiz bekleme süresi, profesyonel sürücüler ve herşey dahil fiyatları anlatan sloganlar ile sayfa devam etmektedir. Sonrasındaki panelde ise 5 farklı araç tipi öne çıkıyor. Bu araçlar sizlerin transfer rezervasyonunuzda kişi sayınıza göre seçebileceğiniz araç tipleridir. 

Devam eden kısımda ise popüler havaalanı transfer rotaları bulunuyor. Sedan araçlar ile yapılan en düşün transfer fiyatları ile listeleme yapılmış. Burada 10 adet havaalanı bulunuyor. Bu havaalanlarına tıklayınca gidiş noktası,tarih/saat ve kişi sayısı seçilerek araç seçimine ilerleyebilirsiniz. Ya da bu sayfada bulunan farklı rotaları listeden seçerek rezervasyon yapabilirsiniz.

Sayfanın alt kısmında ise takip edilen havayolları modülü var. Burada büyük havayollarının Türkiye’ye uçuşu olanlarından olanların logoları listeleniyor. Uçuş Takibini Yaptığımız Havayolları sayfamızda bu konuda detaylı bir anlatım yaptık. Sayfayı ziyaret etmenizi önermekteyiz.

Footer olarak tabir edilen sayfanın en alt kısmında ise kurumsal bir yazı ile yardım&bilgi linkleri var. E-Bülten paneli ile listeye kayıt olabilirsiniz. Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için E-Bülten listesine kayıt olabilirsiniz.

Transfer Araç Seçimi

Araç seçimi sayfasında ise kişi sayınıza uygun olacak araçlar listelenecektir. Örneğin 8 kişi seçtiğinizde sizlere Sedan ve Vito araç teklifi verilmeyecektir. En az 7 kişiye uygun olan Minibüs yani Mercedes Sprinter araç seçimi sunulacaktır. 14 kişi seçtiğimizde de Sprinter araç gösterilmeyecektir. Burada kişi sayısı önemlidir. Sonrasında kişi sayısı artsa bile operasyon merkezimizi arayarak değişiklik yapmanız gerekmektedir. Sol menüde ise yolculuk tipiniz, nereden/nereye olak rota, gidiş/geliş zamanı ve yolcu sayısı listeleniyor. Araç seçimini yaptıktan sonra yolcu detayları girme ekranı ve ödeme bilgileri girme ekranı karşımıza gelecektir.

Transfer öncesi, transfer sırasında ve transfer sonrası için yardım alabileceğiniz yardım sayfası bulunuyor. Sitenin sağ üst tarafında ise acentalar ve kurumsal müşteriler için üyelik paneli mevcut. Buradan üye olarak rezervasyonlarınızı takip edebilir. Yaklaşan ve geçmiş rezervasyonlarınız için listeleme yapabilirler. Acentalar müşterilerinin rezervasyonlarını buradan listeleyebilirler.

Pdf Dökümanı Kullanımı

Pdf dökümanımız ve yukarıda anlattıklarımız sizlerin daha kolay rezervasyon yapabilmesi ve sitemizi daha rahat kullanabilmesi için hazırlanmıştır.

Yazı oluşturuldu 95

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön