Antalya Havaalanı Alanya Ulaşım

Alanya’nın eski adı Alaiye. Antalya’nın doğusunda ve 139 kilometre uzaklıkta. Akdeniz Bölgesi’nde ve Türkiye’nin güney sahilinde yer alan bir sahil beldesi. Toros Dağları’nın altında yer alıyor. Doğal stratejik konumu itibari ile Ptolemaic, Seleucid, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu da dahil olmak üzere birçok Akdeniz merkezli imparatorluğun yerel kalesi olmuştur. Alanya’nın en büyük siyasi önemi Orta Çağ’da, Rûm’in Selçuklu Sultanlığı’nın, kentin adını aldığı I. Alâeddin Keykubad’ın döneminde ortaya çıktı. Kızıl Kule, Tersane ve Alanya Kalesi gibi kentin simge yapıları ortaya çıktı. Akdeniz iklimi, doğal güzellikler ve tarihi miras, Alanya’yı turizm için popüler bir destinasyon haline getirdi. Türkiye turizm sektörünün yüzde dokuzu ve Türkiye’deki yabancı emlak alımlarının yüzde 30 ‘u gibi ciddi bir potansiyeli var. Beldede turizm 1960 ‘ların başından itibaren sanayi bölgesi olarak görünse de turizm daha da can alıcı bir potansiyele sahip oldu. Hayvancılık ve sebze meyveleri yetiştirmek bölge halkının ciddi gelir kaynağı oldu. Sanayi ile birlikte bölge göç almaya başladı ve nufüs da artmaya başladı.

Alanya transfer hizmetleri, Antalya Havalimanı-Alanya VIP transfer hizmetlerini sizlere 7 gün 24 saat en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Aynı zamanda 0-3 yaş araçları kullanıyoruz. Yapmanız gereken tek şey, Alanya’te nereye gitmek istediğinizi bildirmek için web sitemizden online olarak rezervasyon yapmanız yeterli.

https://www.alantransfer.com/transfer/antalya-havalimani/alanya sayfasından tarih ve kişi sayısı seçerek Antalya Havaalanı’ndan Alanya için araç rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Alanya transfer hizmetlerimizden yararlanmak isteyen yolcularımız, Antalya Havalimanı çıkışından çıktıklarında Alanya transfer araçlarına zaman kaybetmeden Alanya yolculuğuna başlayabilir. Sadece özel ve en son model bir araçla seyahatinizin rahatlığını yaşayacaksınız.

Alanya transfer hizmetlerimizden yararlanan yolcularımız, sırasıyla Belek, Serik, Manavgat, Kızılağaç, Okurcular, Avsallar ve Türkler tatil köylerinden geçerek Alanya’e ulaşacak. Milas, Bodrum Havaalanı’na ve Alanya’e 60 km uzaklıktadır. Alanya ve Antalya Havalimanı VIP transfer hizmeti yaklaşık 10 dakika sürmekte ve trafiğe göre değişmektedir.

Antalya Havaalanı ile Alanya arasında vip ulaşım hizmetini haftanın 7 gün 24 saati çalışıyoruz.

Antalya Havaalanı Uçuşları

Yurtiçi Uçuşlar İle Antalya Havaalanı’ndan Alanyaya Ulaşım sağlayacaksınız. Antalya’ya uçan ve takibini transfer ile birlikte gerçekleştirdiğimiz yurtiçi/yurtdışı uçuş kodlarını Antalya Havaalanı Uçuşları Listesi‘nden steden takip edebilirsiniz. Bu uçuşların rötar/erken iniş/pistte bekleme gibi durumlarının takibini yapıyoruz, aracınız kapıda sizleri bekliyor olacaktır.

Oteller, tatil köyleri, butik oteller, tatil yerleri ve benzeri konaklama tesislerinde tatil için Alanya’e gelen misafirlerimiz, Alanya çevresinde seyahat etmek istediklerinde misafirlerine, özel şoförlü özel araç hizmeti sunmaktadır. Araçlarımızda kendi evinizin rahatlığını hissedeceğinizi iddia ediyoruz.

Antalya Havaalanı Transfer Fiyatları

Alanya transfer fiyatlarımızda, önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılında en kaliteli transfer hizmetini sunmayı hedefliyoruz. En ucuz fiyatlarla en son modellerle havalimanı ulaşım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. En ucuz transfer hizmeti ile kalitesiz bir transfer hizmeti alabileceğinizi asla düşünmeyin. Firmamız her zaman kaliteli ve güvenli hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Alanya’da, misafirlerimizin hemen yanındaki Alanya Kalesi, Alanya Tersanesi, Kızılkule, Kleopatra Sahili ve Damlataş Mağarası gezilecek önemli destinasyonlar olarak ön plandadır. Misafirlerin en çok ziyarettiği yerlerdir. Alanya’e geldiğinizde, eşsiz mavi bayraklı plajda eşsiz bir zaman geçirmeyi unutmayın. Kadıkalesi ve Gümüşlük tatil köylerinde ziyaret etmek için iyi yerlerdir. Alanya merkezdeki sahil restoranlarında balık yemenizi tavsiye ederiz.

Tatillerini sonlandıran misafirlerimiz, kaldıkları otelden VIP ulaşım hizmeti almak istediklerinde havaalanına Alanya’teki otelden veya Antalya Havalimanı’ndan erişebileceklerdir. 7 gün 24 saat Alanya Transfer hizmeti verilmektedir. İnternet sitemiz www.alantransfer.com üzerinden rezervasyon yaparak veya 0216 688 55 88 numaralı telefondan çağrı merkezimizi arayarak araç talep edebilirsiniz.

Alanya’ya transfer hizmeti vermek bizim için büyük bir onur olacak.

Antalya havaalanından Alanya gitmek için araç rezervasyonu yapabilmek için https://www.alantransfer.com/transfer/antalya-havalimani/alanya sayfasından tarih ve kişi sayısı seçerek yapabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 16

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön