antalya havaalanı transfer

Antalya Havaalanı Ulaşım Fiyatları

Türkiye’nin turizm cenneti Antalya her yıl en çok turist alan bölgelerimizden oluyor. Bu konuda turizme yön veren hareketli bir turizm noktası. Böyle bir turizm cennetinde otomatikman Antalya Havalimanı ‘nda rekor yolcu sayıları ve rekor uçuş sayısı olabiliyor. Dalaman Havalimanı ile birlikte Antalya Havalimanı en çok artık gösteren 2. havalimanıdır. Turizmde her yıl farklı havalimanlarından farklı artışlar görülüyor.

yolcu sayısı
Türkiye’nin En Büyük 10 Havalimanı Yıllık Yolcu Sayıları

1 yıl içerisinde 2 rekor birden kırabiliyor. 21 Haziran gübü 971 uçak ve 169.000 yolcu rakamı gerçekleşti. 985 uçak inişi ve 175.000 yolcu sayısı aynı yıl içerisinde gerçekleşiyor. 2018 yılında ise yolcu sayısı geçen yılın rakamlarından %37 bir artış ile 6 milyona yaklaştı. 2018 yılında ise toplam 30 milyon gibi bir rakama sahip yolcusu sayısı kayıt altına alındı. Ocak-Şubat ayında geçen sene 200 bine yakın yolcu gelmişti. Bu sene de ilk iki ayda gelen yolcu sayısı 300 bine yakın oldu. Antalya havalimanı her geçen gün farklı rekorlara koşuyor. Bu durum da burada ulaşım ve transfer sürecinde yeni firmaları tercih etmemek gerekmektedir. Eski ve köklü firmalar yılların tecrübesi ile size her zaman çözüm üretecektir. Taksi beklemek ve toplu taşımaya binmek zaman geçtikçe sorun olacaktır. Özellikle yaz aylarında bu sorun çok can sıkabilir. Kış aylarında rahat olan ulaşım size problem gibi görünmese de kurumsal bir firma tercih etmelisiniz. Yaz aylarında da çok yoğunluk olacağından araç rezervasyonunuzu daha önceden yapmanız gerekmektedir.

Antalya Havaalanı Ulaşım Fiyatları

Bu fiyatlar hem Antalya Havalimanı ‘ndan çıkışlı, hem de Antalya Havalimanı ‘na gidecek olan araç transferleri için de geçerlidir.

antalya havaalani-ulasim
Antalya HavalimanıTransferleri

Antalya’nın önemli rotaları 100TL ‘den başlayan fiyatlarla sunuluyor. En uygun rota olarak Antalya, Konyaaltı Merkez, Kundu ve Lara olarak dikkat çekiyor. 200TL’den fazla olan Okurcular en çok tercih edilen yüksek fiyatlı güzergahtır.

Adrasan Çamyuva Turkler Boğazkent transfer
Antalya Havalimanı Transferleri – 2

Antalya’nın 2. transfer bölgesi olarak tercih edilen 2. yerler bulunuyor. Avsallar Adrasan Konaklı Turkler Boğazkent Çamyuva Tekirova ve Alanya bu gölgelerdir. Antalya Havalimanı ‘ndan çıkışlı ya da havalimanına gidişlerde 2. en çok bölgeler kullanılıyor. En uygun fiyat ile Boğazkent (130₺), Çamyuva (180₺) ve Tekirova (190₺) bulunuyor. En yüksek ücretle ise Alanya (250₺) ve Adrasan (290₺) bölgeleri yer alıyor.

Antalya Havaalanı Transfer

Antalya Havaalanı’ndan bu noktalara ulaşım için https://www.alantransfer.com/antalya-havaalani-ulasim sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Buradan istediğiniz noktayı seçerek rezervasyon sayfasına geçiş yapabilirsiniz. Buradan belirli bir rota seçmeden direk Antalya Havalimanı transfer ve ulaşım sayfamıza https://www.alantransfer.com/transfer/antalya-havalimani adresinden erişebilirsiniz.

blank
Yazı oluşturuldu 22

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön