Antalya İstanbul Arası Özel Transfer Seyahati

Antalya İstanbul arası özel transfer seyahati ile uzun yolculukların ne kadar keyif verdiğini deneyimleyebilirsiniz. Konfor alanınızdan çıkmadan, güvenli ve herkese uygun şekilde tasarlanmış olan araçlarımız sayesinde deyim yerindeyse göz açıp kapayıncaya kadar Antalya’dan İstanbul’a varmış olacaksınız.

Deneyimli şoförler eşliğinde transfer faaliyetini gerçekleştiren Alan Transfer, sektörde 28. yılını tamamlamış bulunmaktadır. VIP hizmet konusunda son derece tecrübeli olan firmamız ve çalışanlarımız, müşterilerimizin neler talep edebileceğini göz önünde bulundurarak bir seyahat planı izlemektedir.

Günlük bakım, dezenfekte, güncel seyahat planları ve müşteri talepleri doğrultunda ilerlediğimiz bu yolda yenilikler ile devam etmekteyiz. Antalya ili ve ilçelerinden İstanbul’a dönüşünüzde dahi tatile devam etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Gidiş ve dönüş olmak üzere de sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya İstanbul Özel Transfer

Antalya İstanbul arası özel transfer seyahati uzun yolculuklarda harika bir konfor alanı oluşturmaktadır. Kişiye özel şoför ve geniş araç seçenekleri sayesinde evinizde gibi hissedebilirsiniz.

Bireysel ya da grup şeklinde aracı şoför ile kiralamanız mümkündür. Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımızı gördüğünüzde sizler de memnuniyeti seyahat başlamadan hissedeceksiniz. Seyahat süresince oluşabilecek aksamalar  -çoğunlukla dış etkenler- ulaşım vaktini etkileyebilmektedir. Net bir saat verilmeden gideceğiniz yere ulaşım imkânı sunmaktayız.

Antalya İstanbul özel transfer yoğunluğumuz son derece fazladır. Antalya’nın en kalabalık turizm kenti olması nedeniyledir ki araçları kiralamada sorunlar yaşanabilmektedir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak adına önceden belirlenen tarihler için bizleri bilgilendirebilir ve size en uygun aracı sunarak dilediğiniz tarih aralığında seyahatinizi gerçekleştirebilmekteyiz.

Alan Transfer İle Antalya İstanbul Yolculuğu

Antalya İstanbul arası özel transfer seyahati adına gerekli olan tüm belgeler (D2 ve TÜRSAB gibi) hazır bir şekilde bulunmaktadır. Alanında deneyimli şoför ve diğer çalışanlarımız sayesinde yolculuğunuzun keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Özellikle pandemi döneminde son derece rağbet gören VIP araçlarımız ile sağlıklı ve güvenli bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Konaklama yerinden varacağınız yere kadar araç içerisindeki özel hayata özen göstermekteyiz. Şoför ile yolcular arasında şeffaf bir bariyer bulunmaktadır.

Detaylı bilgilere ulaşmak için Alan Transfer’i ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca +90 (216) 688 55 88 ve +90 (216) 688 24 70 numaralı Çağrı Merkezi üzerinden rezervasyon işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. İyi yolculuklar dileriz!

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön