Apronda Düğün nedir?

Apronda Düğün Nedir?

Herkes evleneceği özel gün için hazırlıklarını tamamlamaya çalışıyor. En önemli günün hangi salonda nasıl bir konseptle yapılacağı çiftleri çok heyecanlandırıyor. Apronda Düğün konseptininin özellikleri ve farklarını aktarmaya çalışacağız. Sizlere 2019 yılının en farklı düğün konsepti olan Apronda Düğün için kısa bilgiler vereceğiz.

Kır düğünü, sadece bir nikah, havuz başı eğlenceli bir düğün, halay ve yöresel müziklerle dolu klasik bir düğün, sahil göl kenarı ve ada düğünleri, tarihi şato ve villa düğünleri gibi farklı konseptler en çok tercih edilen düğün konseptleri listesinin başındadır.

ada en çok tercih edilen düğün konseptleri
En çok tercih edilen düğün konseptleri

İtalya, Fransa(Paris), İspanya, Yunanistan, Prag gibi yerlerde düğünler Avrupa 'nın en çok tercih edilen düğün konsept yerleri olarak öne çıkıyor.

Sakız Adası, Cunda Adası, Thassos, Santorini, Maldivler ve İbiza adada yapılacak düğün konsepti arayanların tercihi konumunda.

Apronda Düğün Nasıl Oluyor?

2019 yılında Ace of M.I.C.E 'da tanıtılan projelerden biri de Sabiha Gökçen Airport Hotel'in sunduğu "Apronda Düğün" konsepti herkesin ilgi odağı oldu.

Apronda Düğün nedir?
Apronda Düğün Nasıl Oluyor?

Havaalanından terminalin yanında bulunan eski ve kullanılmayan bir yer var. Burada ortalama 3.000 kişi ağırlayabilecek seminer ve düğünler yapılabilecek. Hiçbir otel, seminer, toplantı yerinin yanında uçaklar inip kalkmıyor. Bu konsepti ile Sabiha Gökçen'de düğün yapılam fikri de harika olacak. Yurt dışından gelen misafirler havaalanında düğüne katılıp 2 saat sonra uçağına binip istediği yere de gidebilir. Bu özelliği ile yurt dışı ve şehir dışından gelecek misafirler için farklı bir konsept olarak öne çıkıyor. Anadolu yakasında aranan düğün yeri olacak gibi görünüyor. Özellikle seminer ve toplantılar için yapılan organizasyon yeri olan İstanbul Airport Hotel 'de artık düğün yapılabilecek. Apron ve uçak manzaralı bir düğün ister misiniz? Gece otelde kalıp sabah balayınıza uçabileceksiniz. Misafirleriniz düğüne 1 saatte olsa katılıp tekrar bir sonraki uçağına binip düğünden ayrılabilecek. Çok hoş olmasa da bazı özel misaifirleriniz için bu 1 saat bile yeterli olabilir. Düğün sırasında yanınızda uçaklar inip kalkacak. Aprona karşı düğün nasıl olur diye soranlara çok meraklı. Ülkemizin ve havaalanının tanıtımı için çok önemli bir fırsat olarak görünüyor.

Otel yetkilileri gelen rağbetten ve ilgiden çok memnunlar. Her ziyaretçi özellikle bu düğün konseptini soruyor. Apronda düğün ilklerin yaşanacağı ve düğün sektörüne farklı bir renk getireceği kesin. http://www.isgairporthotel.com adresinden detaylı bilgi alabilirsiniz. 2019 yılının yaz aylarında farklı düğün konsepti arayanlara farklı bir düğün fikri sunduk. Umarım beğenmişsinizdir.

Yazı oluşturuldu 16

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön