Bizimle Güvendesiniz

Transfer araçlarımız müşteri memnuniyeti konforu ve güvenliği düşünülerek Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarla yapılmaktadır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

DİKKAT !!! İstanbul Havalimanı’ndan ve Sabiha Gökçen HavaalanI’ndan binek araç ile transfer yapmak YASAKTIR.

Önemli Duyuru

03.06 2012 tarihinde Resmi Gazete yayınlanan 6321 Sayılı Kanun’un 2 maddesinde yapılan değişiklik ile 2918 sayılı Kanunun ek 2. maddesine ekte göndermiş olduğumuz fıkralar eklenmiştir.

İlgili kanun maddesi, korsan taksi ve korsan taksicilik faaliyetlerini önlemek amacıyla çıkarılmış olsa da turizm sektöründe çoğunlukla tercih edilen binek araçlarla gerçekleştirilen tüm transfer hizmetlerini de yasaklamıştır.

Kanun maddesinde belirtilen bu faaliyeti sürdüren şirketler, 1. fıkrada belirtildiği üzere, altı aydan iki yıla kadar hapis ve beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılmakta; iş yeri ve işletmelerin sorumlularına birinci fıkrada gösterilen idari para cezası üç kat olarak, fiilin işlendiği tarihten itibaren bir yıl içinde tekerrürü halinde ise beş kat olarak uygulanmaktadır.

Söz konusu cezaların rakamsal olarak güncellenmesi durumunda,75.000 TL ye kadar maddi para cezası ve aracın 2 ay trafikten men edilmesi gerekmektedir.

Bu bağlamda, kanunun şirketinizi bağlayan ve müşterilerinizi zor durumda bırakacak en çarpıcı noktası, bu kapsamındaki araçlardan taşımacılık hizmeti alanlara da (müşterileriniz) birinci fıkrada belirtilen cezanın üçte biri oranında idari para cezası uygulanacak olmasıdır.

Sonuç olarak; binek araçlarla gerçekleştirilmekte olan transferlerin bundan böyle ”Karayolu Taşıma Kanunu” gereği ”D2 Yolcu Taşıma Belgesi” olan minimum (8+1 kişilik) yolcu kapasiteli MİNİBÜS türü araçlarla yapılması yasal olarak zorunlu hale gelmiştir.

Konuyu bilgilerinize arz ederiz…

100% Özel Transfer
Her rezervasyona özel hizmet ve itina gösteriyoruz. Kesinlikle paylaşımlı transfer yapmıyoruz.

16 Yıllık Tecrübe
Deneyimli şöförlerimiz ve filomuz ile 16 yılda binlerce misafirimizi huzurla ve güvenle hayallerindeki tatile kavuşturduk.

Bizim için önemlisiniz
Sizi hayallerinizin tatiline güvenle tam vaktinde ulaştırıyoruz.

Üstün Konfor
Sizlerin rahatı ve konforu için tüm filomuz Mercedes Vito araçlardan oluşmaktadır.

İstanbul’da VIP Havalimanı Transfer Alantransfer İle Yapılıyor

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ulaşım oldukça önemlidir. Özellikle ticaret ağının büyük olduğu şehirlerde hızlı ulaşım neredeyse zorunludur. İstanbul da bu şehirlerden birisidir. Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde en çok uçak kullanıldığı için havalimanında bekleyen bir araç muhakkak tercih sebebidir. İşletmemiz, İstanbul havalimanı transfer hizmeti ile bir yerden bir yere yapacağınız seyahatlerde yoldaşınız olacaktır. Seyahatlerde artan talepleri yerine getirmek için kurulmuş bir işletme olarak, alanında uzman şoförlerimiz ile İstanbul’un dört bir yanına güvenli bir şekilde yolculuk yapabileceksiniz. Uzun yıllardır faaliyet göstermemizin yanı sıra teknolojinin getirdiği nimetlerden biri olan interneti de büyük kitlelere ulaşmak için kullanmaktayız. Bu sayede yerli ve yabancı ziyaretçiler için en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.

İstanbul’un vip transfer firması Alan Transfer’dan hizmet almak için https://en.alantransfer.com sitesine tıklayın ve iletişime geçin. Ayrıca transfer fiyatlarına da bakmak için https://en.alantransfer.com sayfasına göz atabilirsiniz.

Zaman kaybetmek istemeyen birçok insan eğer özel aracı bulunmuyorsa havalimanı transfer firmalarından yardım almaktadır. Bu sayede yapacakları turistik gezilere daha hızlı bir şekilde başlayarak, zamandan tasarruf edebiliyorlar. Web sitemizden vereceğiniz randevu ile iniş saatinizi ve kişisel bilgilerinizi aktararak, inişinizden önce ekibimizin sizi almasını bekleyebilirsiniz. Temin edilen araçlar özel olduğundan dolayı sadece sizin için hazırlanmaktadır. Yani birden fazla kişiyle yolculuk etmek zorunda kalmıyorsunuz. Yolculuğunuz boyunca konforlu ve lüks araçların keyfini sürerek, ister teknolojik imkanlardan faydalanabilir ister sohbet edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transferinin Avantajları

Modern teknolojiden faydalanılarak donatılan lüks araçlar, uydu yayınından sınırsız internete kadar birçok özellikleri bulunmaktadır. Yaz, kış bunalmadan seyahat etmenizi sağlayacak olan klima ile vip transfer konforunu sonuna kadar hissedebileceksiniz. 7/24 hizmet etmek için bekleyen müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek, istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Önemli işlerinizi bekletmek istemiyorsanız mevcut olan internet ile maillerinizi okuyabilirsiniz. Ya da kısa süreli yolculuğunuzu müzik dinleyerek geçirebilirsiniz. Profesyonel çalışma koşullarında verilen hizmetimiz hijyen koşullarında sağlanmaktadır. Araç içi koltuklardan zemin döşemelerine kadar düzenli olarak temizlenmektedir. 7’den 70’e her insanın tercih ettiği İstanbul transfer işletmelerden biri olarak, toplu taşıma araçlarının bunaltıcı ortamlarından sizleri kurtarıyoruz. Günümüzün modern seçeneklerini sizlere sunarak, gereken en yakın güzergâhta hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlıyoruz.

İstanbul’un güzelliklerine kısa sürede şahit olmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Geniş araç filomuz sayesinde yolculuk yapacağınız kişi sayısını belirleyerek, uygun araçlarda seyahat edebilirsiniz. Bu sayede daha uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Farklı sınıf araçlar ile sunduğumuz bu hizmet samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Araç içi kapasitesinin geniş olmasından dolayı, birden fazla kişi ile yolculuk yaparak, ailenizi de yanınızdan ayırmak zorunda kalmayacaksınız. Araç modellerimizi ve markalarımızı web sitemiz üzerinden tercih ederek, yapacağınız yolculuğu kendiniz tercih edebilirsiniz. Emsallerinden kalite ve uygun fiyat farkı ile sıyrılan işletmemiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışmayı ilke edinmiştir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Alantransfer

Telefon: 0216 688 55 88

Mobil: 0506 656 16 16

Web (TR): www.alantransfer.com

Web (EN): en.alantransfer.com

Mail: info@alantransfer.com

Yazı oluşturuldu 218

Bizimle Güvendesiniz” üzerine 5 görüş

  1. büyük iller dışında da transfer yapılıyor mu. sitede hep tatil bölgeleri var, istanbul ankara filan var.

  2. yasal olarak transfer yaptığınız için sizi tebrik ederim. bu işler zorlaşsa da siz en doğrusunu yapıyorsunuz. iyi çalışmalar dilerim.

  3. doktorlar fuara giderken her zaman özel transfer tercih ediyorlar, kalabalık olanlar sprinter ile gidiyorlar. bence de en mantıklısı

  4. vip araç kiralama konusunda operasyon merkeziniz bizim kaptanlı araç ihtiyacımızı karşıladı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön