blog sayfamıza hoşgeldiniz

Blog sayfamıza hoşgeldiniz

Blog sayfamıza hoşgeldiniz. Blog sayfamızda tatil, seyehat ve gezi ile ilgili paylaşımlara yer vereceğiz. İstanbul, Antalya, Ankara, İzmir, Bodrum, Dalaman, Kapadokya, Trabzon, Samsun, Adana, Bursa ve diğer havaalanları için yani toplamda 52+ havaalanındaki rota ve güzergahlar ile ilgili paylaşımlar. Tatil rotaları, otelinize ulaşım hakkında bilgiler sunacağız. Aynı zamanda kayak merkezlerine transfer ve ulaşım konusunda faydalı içerikler aktaracağız.

Fuar merkezleri ve kongreler için transfer seçeneklerini blog sayfamızda aktaracağız. Aynı zamanda bu fuarlar ve kongre merkezlerinde yapılacak organizasyonlar için kongre afişlerini paylaşıyoruz. Yani bu fuarlar ve kongreler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Şehir rehberleri de sayfamızda olacaktır. Örneğin Alanya’da gezilecek yerler, Alanya’nın konseptinize uygun otel listesi (balayı, kültürel, eğlence, yetişkin, ucuz otel gibi), gece eğlence mekanları, güzel balık restoranları, gece gezilecek mekanları, turistik kale, mağara, ören yeri gibi yerler, rafting, yamaç paraşütü, müzeler, dalış yerleri, su sporları, festivaller yöresel lezzet noktaları olarak paylaşımlar yapacağız.

Kemer, Marmaris, Bodrum, Çeşme gibi popüler destinasyonlara ait şehir rehberleri, gezilecek yerler ve önemli ipuçlarını paylaşacağız. Yurtdışında yazılmış önemli makalalelerin de türkçe çevirilerine yer vereceğiz. Bu sayede sadece türklere ait olmayan içeriklere erişmiş olacaksınız. Ekibimiz bu makaleleri çevirerek sizlere aktaracaklar. Yabancıların gözünden Türkiye’de yapılacak aktivitelere hızlı erişim sağlayacaksınız. Onların seyahatlerine dair ipuçları ve önerileri mutlaka değerli olacaktır.

Blog yazarı olmak için tıklayınız
Blog yazarı olmak için tıklayınız

Siz de blog yazarı/editörü olabilirsiniz.

Alantransfer blogger ekibine katılabilirsiniz. Vloggerlar, youtuberlar, seyahat danışmanları ve gezginger/seyyahlar bizimle iletişime geçebilirler. İletişim sayfamız üzerinden form doldurarak bize nasıl katkı sağlayabileceğinizi aktarabilirsiniz. Ya da bizimle nasıl bir ortak çalışma yapmayı düşünüyorsanız ekibimiz sizleri dinleyecektir. Ulaşım konularındaki paylaşımlarınız bizim daha önemlidir. Yapmış olduğunuz şehir turları, gezdiğiniz yerler, değişik aktiviteler, popüler olmasını umduğunuz eğlenceleri bize göndermekten çekinmeyiniz.

blank
Yazı oluşturuldu 275

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön