bodrum-havalimani-ulasim

Bodrum Havaalanı Transferi

Güzel imkanlarımız sayesinde Bodrum Havaalanı’ndan karşılam hizmeti ve güvenli seyehat hizmetini sunuyoruz. Güzel bir seyahatin ardından havaalanından sonra gideceğiniz yere kolayca erişebilirsiniz. Dostane sürücülerimiz ile sizleri evinizde hissettirerek rahat ve konforlu bir yolculuk hazırlıyoruz.  Uygun fiyatlar sunarak otelden de havaalanına erişimizi sağlamaktayız.

Özellikle iş seyahatleriniz için firmamız kurumsal destek olmaktadır. Kurumsal iş gezileri ve toplantı, konferans, seminer ve kongreleriniz için grup transferlerini lüx araçlarla sağlamaktayız. Bodrum Havaalanında misafirleriniz karşılayan her zaman bir personelimiz olacak ve sizleri aracınıza kadar eşlik edecektir.

Bodrum Havaalanı İçin Transfer Türleri

1. Kamu / Özel Transferler
Toplu taşıma hizmetinden farklı olarak size özel yani kamu personellerine özel transfer hizmetidir. Alınış noktasında 15 dakika, Bodrum Havaalanı alınışlarda ise 60 dakika bekleme süresine sahip olursunuz. Kamu personllerine özel sunulan hizmet kişiye özeldir. İsterseniz isme özel karşılama ile birlikte transferleriniz yapılmaktadır.

2. Lüks Transfer
Lüks sınıf transferleri için, ulaşım/karşılama hizmetleri sunmaktadır: VIP Araçlar yani Mercedes marka Vito ya da Sprinter araçlar ile yapılmaktadır. Aileniz için yapılacak rezervasyonlarda kullanabilirsiniz. Bebekler için oto koltuğu, kayak takımlarınız için geniş ve uzun araçlar temin edilebilir. Grup transferleriniz için se minibüs ve otobüs seçenekleri de bulunmaktadır.

3. Toplantılar ve Kurumsal Seyahat
Herhangi bir şirket toplantısı, kongre veya diğer özel etkinlikler için bir ulaşım hizmeti ihtiyacınız var ise çözüm üretmekteyiz. Operasyon merkezimiz farklı noktalardan alınacak misafirleriniz transferlerini organize ederler. Karayolu taşımacılığınızı ve transferlerinizi rezerve etmek için doğru bir çözüm olacaktır. Kurumsal anlaşmalar dahilinde her transferinizde son dakikalar opsiyonlu olmakla birlikte aracınız havaalanında ya da alınış noktasına hazır olacaktır.

Kişisel ve şirket misafirlerinizin alınışlarında karşılama kartında şirket isminiz yer alacaktır. İngilizce bilen karşılama temsilcimiz misafirlerinizi karşılar ve araçlarına kadar eşlik ederler. Bagajlarınız da araçlara yerleştirilir. Araçta misafirleriniz güvenli ve konforlu bir yolculuk sunan sürüclerimiz sizlere gideceğiniz rotalar hakkında bilgi verirler. Misafirlerinize yardımcı olabilecek bilgileri konuları aktarırlar.

Bodrum Havaalanı alınışlarda 60 dakika bekleme süresi, otelden/noktadan alınışlarda ise 15 dakika bekleme süresi ile transferlerine başlayabilirsiniz.

Kendi başınıza alacağınız transfer hizmetlerinde sarı/turkuaz taksi bekleme sırası olacaktır. Toplu taşımada ayakta gitme ve bagaj sıkıntısı yaşayacaksınız. Gideceğiniz nokta eviniz ya da oteliniz olmayacak ve gitmek istediğiniz noktaya yakın bir durak olacaktır. Bu duraktan gideceğiniz yere de valiziniz ve eşyalarınız ile yürüyerek gitmek zorunda kalacaksınız.

Bodrum Havaalanı transfer için bizleri hemen arayabilirsiniz. + (90) 216 688 55 88 numarasını arayarak araçlarımız, fiyatlarımız, transfer bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz. İndirimi kapsayacak seçenkleri de öğrenebilirsiniz. Lüks transfer hizmetini alarak siz de bu farkı yaşarsınız.

blank
Yazı oluşturuldu 16

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön