Bodrum Turgutreis Ulaşım

Bodrum Turgutreis Ulaşım konusundan önce sizlere Bodrum’un güzide bölgesi Turgutreis hakkında kısa bilgi aktarmak isteriz. Manzarasında irili ufaklı 14 adacık bulunuyor. Bunlar sporak olarak adlandırılıyor. Akyarlar, Fener Burnu, Karaincir Plajı, Bağla, Aspat ve Kadıkalesi beldede gezilebilecek rotalar. Bu bölgeye Bodrum havaalanından ulaşmak için özel aracınız dışında firmamız sizlere yardımcı olacaktır. 24 yıllık tecrübesi ile hizmetlerine devam etmektedir.

Turgutreis tam bir ege muhitidir. Eski adı Karatoprak olarak biliniyor. 1485 yılında beldenin Karabağ mahallesinde doğan Amiral Turgut Reis ‘in ismini almıştır. Her uygarlık için güzel bir yaşam merkezi olmayı başarmıştır. Bodrum yarımadasının 2. büyük yerleşim yeridir. 55.000 Hektarlık bir alana sahiptir. Turgutreis, Bodrum’a 20 kilometre uzaklıktadır. Meyve ve sebze bahçeleri ile iyi bir şekilde zenginleştirilmiş bir vadidedir. Vadi boyunca bu görüntü yayılmıştır ve kasabayı yarımadanın batı tarafında bir ticaret merkezi haline büründürmüştür. 5km kumlu sahile sahip. Bizim verilerimize göre 44 otel, 3 liman, 1 feribot iskelesi, 51 sahil, 4 marina bulunmaktadır.

Bodrum ile Turgutreis arası 56km. Yolculuk süresi ortalama 55 dk olarak geçiyor. Bodrum Turgutreis Merkezi bölgesinde turistik yerlere yakın otellere gitmek için şoförlü araçlarınızı hızlı şekilde güvenli online rezervasyon ile ayırtın. Otelinize kolay ulaşım imkanı için Alantransfer.com ‘u tercih edebilir ve keyifli bir tatile başlarsınız. https://www.alantransfer.com/transfer/bodrum-havalimani/turgutreis sayfasından Bodrum Havaalanı’ndan Turgutreis’e gideceğiniz tarihi ve kişi sayısını seçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz. Bir Alantransfer.com hesabı oluşturun ve rezervasyon işlemlerini hızlandırın, geçmiş ve gelecek tüm rezervasyonlarınızı listeleyin. Transferinize ait bilgileri ve seyahat güzergahınızı yazdırın. E-bülten listemize üye olun ve özel fırsatlardan ilk olarak haberdar olun.

turgutreis ulaşım
Kos(İstanköy) ve Çatal Adası ile mükemmel bir manzaraya sahip bir belde.

Turgutreis Otellerine Ulaşım

Woxxie Hotel, Club Blue White By Prestij, Sianji Wellbeing Resort, Swissotel Resort Bodrum Beach, Sandima 37 Suites, Yasmin Resort ve Sun And Sea Beach Hotel olmak üzere diğer Turgutreis otellerine transfer ve ulaşım hizmeti sağlamaktayız. Bu otellerden de havaalanına aynı şekilde güvenli ve konforlu ulaşım sağlayabilisiniz.

Sörf sever misafirler için de eşsiz bir konum. Sörf yapılacak otellerinize ulaşım konusunda da Mercedes Sprinter araçlarımız ile söft takımlarınızı rahatça taşıyabiliriz. Ailecek yapılacak transferleriniz de operasyon merkezimizin sizin rahatlığınızı düşünerek planlamaktadır.

Mükemmel bir tatil, harika bir yolculuk ile başlar. Alantransfer

Tatiliniz bittiğinde de sizleri otelinizden planlanan saatte alarak Bodrum Havaalanı’na tam zamanında ulaştırıyoruz. Rezervasyon için https://www.alantransfer.com/transfer/turgutreis/bodrum-havalimani bağlantısını kullanabilirsiniz”.

blank

Operasyon merkezimiz sizler için harika teklifler sunacaktır.

Müşterilerimiz Fiyat Garantisi ile aradıkları aracı Bodrum Turgutreis  oteliniz için Mercedes Vito ve Sprinter araçlar ile en avantajlı şekilde ve en ucuza rezerve edebiliyorlar.

Bodrum Turgutreis otelinize ulaşım için bilgisayarınızla, cep telefonunuzla veya tabletinizle kolay ve güvenli şekilde online araç rezervasyonu yapın!
Online rezervasyon onayı ve Bodrum Turgutreis Merkezi otel bilgilerinizi bize ilettiğinizde sizlere rezervasyon onay bilgileri size hemen bir e-posta mesajıyla gönderilecek. Operasyon merkezimizden müşteri temsilcimizle konuşmak isterseniz, ‎0216 688 55 88 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin size yardımcı olmak için gereken özeni göstereceği konusunda kuşkunuz olmasın.

blank
Yazı oluşturuldu 16

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön