Çanakkale ve Ayvalık Bölgesi Üzerinden İstanbul Yolculuğu

Çanakkale ve Ayvalık bölgesi üzerinden İstanbul’a seyahat edecek iseniz doğru adrestesiniz. Çanakkale ve Ayvalık başta olmak üzere diğer çevre il ve ilçe merkezlerinde bulunan misafirler için İstanbul’a geri dönme sorununu ortadan kaldırıyoruz.

Özel araçlar ile şehirler arası yolcuklarınızı konforlu bir şekilde gerçekleştirmek adına Alan Transfer, Türkiye’nin her yerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Bakımlı, temiz, güvenli ve müşteri konforu ön planda olan araçlarımız ile bulunduğunuz noktadan İstanbul’a getirme imkânını değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz.

Çanakkale’den İstanbul’a özel transfer sayesinde zamanın nasıl geçtiğine inanamayacak ve yolculuk yorgunluğunu hissetmeyeceksiniz. Yolcu edecek kişi sayısına uygun olacak araç seçeneklerimiz doğrultusunda Ayvalık İstanbul özel transfer gerçekleştirmek oldukça kolay!

Şehirler Arası Transfer Sistemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

Çanakkale ve Ayvalık bölgesi turizmin canlı olduğu yerlerdendir. Çoğunlukla tatil amacıyla bu il ve ilçelere gelen müşterilerimiz oldukça fazladır. Önceden bu deneyime sahip ve halen özel transfer ile seyahatlerine devam eden daimi müşterilerimiz yer almaktadır. Peki ya siz, Cunda’dan İstanbul’a özel transfer ile tatilinizdeki konforu yolculukta da sürdürmeye ne dersiniz?

Alan Şehirler Arası Transfer şirketi olarak yaptığımız iş temelde konfor ve güvenliği sağlamaktır. Ayvalık ve Cunda kadar canlı olan Burhaniye / Ören, Edremit /Akçay gibi tatil yerlerinde bulunan otel ya da villalarınızdan sizleri alıp İstanbul’a götürmekteyiz. İstediğiniz yerden (ev, otel gibi yerler dâhil) aracımıza binerek İstanbul’a seyahat etme kolaylığını sizler de yaşayabilirsiniz.

Akçay İstanbul transferi gibi transferler için yapmanız gereken tek şey Alan Transfer ile iletişime geçmek. Merak edilen ve gerekli araştırmaları yapmak adına bizlere yazabilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Alan Şehirler Arası Transfer Hizmeti Nedir?

Çanakkale ve Ayvalık bölgesi civarında yer alan müşterilerimiz ile geçilen iletişim doğrultusunda İstanbul’a geri dönüşler sağlanmaktadır. Tatil, iş ya da eğitim gibi bir nedenden dolayı şehir dışında ve bu bölgede bulunan kişilere sunduğumuz hizmet yıllardan beri süregelmektedir.

Alanında son derece deneyimli, çeşitli araç filosu bulunan ve gerektiği an ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunan transfer şirketimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu nedenledir ki siz değerli müşterilerimizin kısa süreli yaşadığı alanlardan aracımız ile alma olanağı sunmaktayız.

Alan Transfer ile benzersiz seyahatlere katılmak adına info@alantransfer.com mail adresine ulaşabilir ya da 0216 688 5588 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz. Çağrı merkezi hizmetimiz sayesinde işlemlerdeki kolaylığı seyahatlerdeki konforla kıyaslamanız mümkün. İyi yolculuklar dileriz!

 

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön