Dalaman Havaalanı Ulaşım

Dalaman Havaalanı Ulaşım İpuçları

Türkiyede’ki Dalaman havalimanı yaz aylarında son derece yoğun oluyor. Firmamızın havalimanı transfer hizmeti ile bu güzel bölgeye adım attığınız ilk andan itibaren keyifli ve konforlu ulaşımın tadını çıkartmanızı sağlıyor. Sarı taksi beklemeden ve toplu taşıma, shuttle gibi sıkıntılı transferlerden kurtulabilirsiniz. Havaalanından yaz aylarında çıkışta aşırı yoğunluk oluyor. Bunun önüne zaten geçilemiyor. Taksi kuyruğu olmazsa olmaz bir durum. Shuttle hizmetlerini zaten almak ayrı bir zorluk. 5-6 kişilik grup ile havaalanından çıkış yapacaksanız, taksi olayı zaten imkansız oluyor. Shuttle da yer bulmanız zor olacak ya da ayrı araçlarda seyehat edeceksiniz. Bunlardan kurtulmanın tek yolu ise özel bir transfer aracıdır. Sizleri havaalanında karşılar aracınıza eşlik eder. Araca bagajlarınızı koyarlar ve sizlerin keyifli tatil için başlangıcına en iyi hizmeti sunarlar. Dalaman havaalanı ulaşım ipuçlarını kısaca anlattık. Detayları ise aşağıda aktarmaya çalışacağız.

Havalimanından alıp istediğiniz yere götürüyoruz

Alantransfer firmasındaki araç filosundaki tüm araçlar gibi havalimanı transfer için kullandığımız araçlarımız da hem şık ve konforlu hem de güvenliği ön planda tutar. Sizlerin rahat ve konforlu seyahat etmeleri için hazırdır. Tek misafir, aile ya da grup transferlerine uygun araç seçeneklerimiz bulunuyor. Dilediğiniz araç tipini seçerek transfer ulaşım hizmetini alabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz sorunları yaşamadan aracınız hazır sizleri bekler ve uçağın yorgunluğunu sizden alır. Hiç yorgunluk hissetmeden ve yorumladan tatilinize dinç şekilde başlarsınız. Aynı şekilde tatil dönüşünüzde de havaalanına gidecek aracınız sizleri otelin kapısında bekler ve operasyon merkezimizden takip edilir. Vaktinde havaalanına yetişirsiniz. Dalaman havaalanı ulaşım gidiş dönüşlerinde Ttrafik gibi problemler yaşamazsınız. Bu en önemli ulaşım ipucudur.

Uzman ve güler yüzlü sürücüler

Dalaman havaalanı ulaşım ve transfer hizmetlerinde sizleri karşılayan personelimiz ve sürücülerimiz güler yüzlü ve titiz kişilerdir. Karşılama ekibi size ilk andan itibaren güler yüzle kaşılar ve araca eşlik eder. Sürücülerimiz de titiz kendine özen gösteren sürüclerdir. Tecrübeleri ile sizlere aktaracağı bilgilerin faydasını mutlaka görürsünüz. İlk defa gelen personellere ipuçları sunarlar. Dalaman ‘ın her yerine bilen personelimiz vardır. Operasyon merkezimizde size telefonda transfer ulaşımınız hakkında her türlü kolaylığı sağlarlar. Gideceğiniz otel adresini bizde olduğu için transferiniz önceden planlanmıştır.

*********************************

Aracınızı kapıda hazır

Dalaman havaalanı ulaşım hizmetleri kapsamında aracınız Dalaman havaalanı’nda zamanında hazırdır. Uçağınızın rötarı ve erken inmesi gibi aksaklıklara göre operasyon merkezimiz aracınızı vaktine göre hazır bekletiyor. Havaalanı’ndan alınışlarda 1 saat bekleme süreniz olacaktır. Otelden veya belli noktadan alınışlarda ise 15 dakika gibi bir bekleme süresine sahip olacaksınız. Resepsiyone verdiğiniz bilgilere de operasyon merkezimi ulaşacaktır. Yaşanabilecek aksaklıkları operasyon merkezimiz her zaman çözüme kavuşturacaktır.

Pratik ve kaliteli hizmet

Türkiyenin tüm bölgenin araç kiralama konusunda lider firması olan Perre Rent A Car pratik, kaliteli ve her bütçeye uygun hizmet anlayışı ile gülümseyen yüzü olmanın haklı kıvancını yaşıyor. Geniş araç filosu, özenli, uzman kadrosu ile başta havalimanı transfer hizmeti olmak üzere tüm araç kiralama ihtiyaçlarınızı kusursuz şekilde karşılama olanağı sunan Perre Rent A Car ile araç kiralama artık herkesin ulaşabileceği bir hizmet haline gelmiş durumda. Siz de sunduğumuz ayrıcalıklardan, fırsatlardan faydalanabilir ve böylece konforun tadını gerçek anlamda çıkartabilirsiniz.

Alantransfer iş seyahatleri ve eğlence amaçlı seyahatleriniz için lüks sınıf otobüs terminali – havaalanı – tren istasyonu transferleri için bütçe sunar. Kişisel veya şirket ismi şov kartınızı saklamak için her zaman bir temsilcimiz sizi bekliyor olacaktır. Aşağıdaki servislerden birini kullanın.

Dalaman Havaalanı Rotaları

  • Çalış Beach
  • Dalyan
  • Fethiye
  • Hisarönü (Fethiye)
  • İçmeler (Marmaris)
  • Kalkan
  • Marmaris
  • Ölüdeniz
  • Ovacik
  • Sarıgerme

Gideceğiniz nokta hakkında detaylı bilgiye sahip değilseniz ya da sadece otel adı biliyorsunuz operasyon merkezimiz bizleri aramanızı bekliyor?

Hemen arayabilirsiniz

Süreç Kişisel veya şirket gösteri kartınızı tutan temsilcimiz tarafından herhangi bir giriş noktasında karşılanacaksınız. (Lüks transfer için İngilizce konuşan bir temsilci (veya istenen herhangi bir dilde) sizinle buluşacak) Bagajınız araca yerleştirilir. Otele (veya diğer) giderken, konaklamanız süresince yardımcı olabilecek genel konular hakkında kısa bilgiler verilir. Diğer Seçenekler Kendi başınıza yapmayı tercih etmeniz durumunda, aşağıdaki seçeneklere sahipsiniz: Havaalanı taksilerine binin: kişi başına tek yön oranı 10-30 USD arasında bir değerdir. Sarı taksileri al. Toplu transfer hizmetini kullan Havalimanı transfer için bizleri hemen arayabilirsiniz. + (90) 532 768 14 17 numarasını çevirerek araçlarımız, fiyatlarımız, koşullarımız ve tabi ki eşsiz fırsatlarımız hakkında kapsamlı bilgi alabilir, bilgi almakla kalmayıp dakikalar içerisinde ihtiyacınız olan aracı kiralayarak heryerde ulaşımın keyfine varabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 22

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön