Dalaman Transfer Bölgeleri

Dalaman Havaalanı Transfer Fiyatları 2019

Alan Transfer firması olarak Dalaman Havaalanı Transfer fiyatlarımızı güncelledik. Yaz dönemine girmeden önce yapacağınız rezervasyonlarınızda aşağıda yer alan fiyat listemizdeki fiyatlar üzerinden rezervasyon yapabilirsiniz.

Transfer bölgeleri olarak Marmaris, Fethiye, İçmeler, Akyaka, Ovacık-Hisarönü, Ölüdeniz, Çalış, Dalyan, Datça, Göcek, Sarıgerme ve Turunç rotaları en çok transfer hizmeti sunduğumuz yerlerdir. Bu rotaları dışında olan ihtiyaçlarınız için 0216 688 55 88 ‘i arayabilirsiniz. Sadece otel adını operasyon merkezine iletmeniz yeterlidir. Operasyon merkezimiz sizlerin transferini en hızlı şekilde oluşturacaktır.

Dalaman Transfer Bölgeleri
Dalaman Transfer Bölgeleri

https://www.alantransfer.com/mugla-dalaman-havaalani-ulasim bağlantısını kullanarak Dalaman Havalimanı (DLM) için hazır olan 17 farklı rotadan birini seçebilirsiniz. Bu rotalardaki gidiş dönüş transferlerinizi de planlayabilirsiniz. En düşük 17,00€ fiyat olarak transferimiz mevcuttur. Diğer transfer fiyatları için listemizi kontrol edebilirsiniz. 1-4 kişi arası transferleriniz için VITO araçlarımız mevcuttur. 6 kişiye kadar olan aile ve grup transferleriniz için ise Sprinter araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Sedan ve otobüs araç seçeneklerimiz de mevcuttur.
https://www.alantransfer.com/mugla-dalaman-havaalani-ulasim sayfasından tarih ve araç seçimi yapabilirsiniz. Aynı şekilde kişi sayınıza göre sistemimiz otomatik araç listesi sunacaktır. En erken 24 saat sonrası için rezervasyon yapabilirsiniz.

Dalaman Transfer Fiyatları
Dalaman Transfer Fiyatları
Yazı oluşturuldu 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön