Dalaman Havalimanı Transfer Ulaşım

Dalaman Havaalanı Transfer

Yaz tatili için Dalaman havaalanındaki uçuşunuzdan sonra gideceğiniz otel, konut, villa ve tüm adreslere ulaşım hizmeti sunuyoruz. Mercedes Vito araçlarımıza 6 kişiye kadar Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar transfer hizmeti satın alabilirsiniz.

Dalaman Havalimanı (DLM) için 40 farklı rota için transfer ulaşım hizmeti sağlamaktayız. Bu rotalar dışında özel bir adres ve nokta için transfer talebiniz varsa lütfen 0216 688 55 88 'i arayınız.

Sizlerin sağlığını önemsediğimiz için Covid-19 tebdirlerini kapsamlı şekilde uygulamaktayız.

Dalaman Havaalanı Ulaşım
Dalaman Havaalanı Ulaşım

Sizlerin ve misafirlerinizin sağlığı ve konforunu düşünerek yüksek konfor ve güvenlik çerçevesinde hizmet vermekteyiz. Tüm transferleriniz operasyon merkezimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda transferlerinizde esneklik sağlanmaktadır. Havaalanından bekleme süresini en kısa sürede tutarak sizleri karşılar ve araçlarınıza kadar eşlik eden karşılama ekibimiz sayesinde rahat bir yolculuğun başlangıcı yapılmış olacaktır. Siz beklemeden tranferiniz başlamış oluyor hazır bekleyen aracınıza binerek Dalaman Havaalanı'ndan istediğiniz noktaya güvenli ve konforlu bir yolculuk yapacaksınız. Dalaman Havalimanı transfer ve ulaşım konusunda bizleri aramanız yeterlidir.

Kaliteli, güvenli ve konforlu transfer firması olarak 25 yıllık tecrübemiz ile kendimizi her yıl geliştirerek sizlere en iyi Dalaman Havaalanı Transfer ve Dalaman Havaalanı Ulaşım hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Kurulduğumuz ilk yılda olduğu gibi en iyi kalitede sağlamaya devam etmeyi kendimize görev adlederiz.

Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön