fast-track-flashpass

Fast Track (hızlı geçiş) Nedir? Nasıl Kullanılır?

Havaalanında bekleme sıralarından kurtulmak için konforlu, hızlı ve kolay geçiş için Flash Pass hizmetini satın alabilirsiniz. Kuyruklarda beklemeden hızlıca uçağınıza yetişir ya da havaalanından hızlıca çıkarsınız. Flash Pass Fast Track çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiinz. +90 216 588 88 68 nolu telefondan Flash Pass yani Fast Track rezervasyonu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Fast Track yani hızlı geçiş sistemi önemlidir. Uçuş kaçırmanıza engel olacak bir hizmet olarak öne çıkıyor.

SABİHA GÖKÇEN HAVAALANI HIZLI GEÇİŞ

Sabiha Gökçen Havaalanı için ISG CIP LOUNGE-İÇ HATLAR 110,00 TL olarak satılıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan FLASH PASS İÇ HATLAR 30,00 TL‘den satılmaktadır. Dış hatlarda da ISG CIP LOUNGE-DIŞ HAT hizmeti 110,00 TL ücret karşılığında satılıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı’nda Flash Pass Dış Hatlar hizmeti iç hatlara göre 10 TL daha pahalı. FLASH PASS DIŞ HATLAR için hizmet bedeli 40 TL ‘dir.

  • İç Hat uçuyorsanız, DOMCIP satın alarak İç Hat ISG Lounge alanlarından yararlanabilirsiniz.
  • İç Hat uçuyorsanız, Flash İç Hatlar satın alarak, terminalimizdeki güvenlik kontrol noktalarından CIP geçişlerimizi kullanarak hızlı geçiş yapabilirsiniz.
  • Dış Hat uçuyorsanız, INTCIP satın alarak Dış Hat ISG Lounge alanlarından yararlanabilirsiniz.
  • Dış Hat uçuyorsanız, FLASH PASS satın alarak, terminaldeki güvenlik ve pasaport kontrol noktalarından CIP geçişlerini kullanarak hızlı geçiş yapabilirsiniz.

Fast Track hizmeti altında farklı ürün alternatifleri var. İç hat yolcuları DOMFAST hizmetini satın alarak terminaldeki CIP geçişini kullanabiliyor. Aynı şekilde iç hat yolcuları DOMCIP satın aldığında ise iç hat LGM Lounge alanından faydalanabiliyorlar. DOMPLUS hizmeti altında ise avantajlı bir hizmet sunuluyor. Domchip sayesinde havaalanıdanki güvenlik noktalarından CIP geçişi ile hızlıca geçebiliyorsunuz. Aynı zamanda İç Hat LGM Loung’den de ücretsiz olarak faydalanabiliyorlar.

Dış hat yolcularına özel INFAST ürünü bulunuyor. Bu ürün ile havaalanındaki güvenlik noktalarından ve pasaport kontrolünden CIP geçişi sayesinde faydalanabiliyorsunuz. Dış hat misafirleri için INTCIP adı verilen hizmet satın alındığında ise Dış Hat LGM Lounge alanından faydalanabileceksiniz. INPLUS ise IntCip gibi güvenlik noktalarından geçmenize, Dış Hat LGM Lounge’den faydalanmanıza aynı anda onalak sağlayacaktır.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda hızlı geçiş hizmeti altında DOMFAST, DOMCIP, DOMPLUS, INTFAST, INTCIP ve INTPLUS olmak üzere 6 farklı ürün yani hizmet alternatifi vardır.

Sabiha Gökçen Havaalanı Fast Track Yerleri

fast-track-giden-yolcu-harita
Fast Track Giden Yolcu
fast-track-gelen-yolcu-harita
Fast Track Gelen Yolcu

Sabiha Gökçen Havalimanı işletmecisi olan İSG yolculara ve misafirlere bu güzel hizmeti sunmaya ve kalitesini yükseltmeye devam etmektedir. Seyehatlerde büyük ihtiyaç olan konfor, hız ve kolay geçiş bu “FAST TRACK” hizmeti altında çözülüyor. Sabiha Gökçen Havalimanı zaten “Yolcu dostu terminal” ilkesini benimseyerek hizmet veriyor.

https://www.sabihagokcen.aero/yolcu-ve-ziyaretciler/fasttrack sayfasından kredi kartınız ile Fast Track hizmetlerinden size uygun olanı satın alabilirsiniz. Havaalanı içerisinde hızlı geçiş hizmetini kullandıktan sonra ise otele ya da gideceğiniz noktaya ulaşım için de bu tarz yüksek kaliteye sahip bir hizmet almalısınız. Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelen yabancı misafirlerin zorlandığı konulardan birini de firmamız Sabiha Gökçen Havaalanı Transfer ve Ulaşım hizmetinde çözdür. 24 yıllık tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. Sabiha Gökçen’den gidilecek rota neresi olursa olsun sizlere hizmet vermekteyiz. Havaalanından çıktıktan sonra taksi, dolmuş, toplu taşıma gibi zor işlemlerden geçmeniz gerekmektedir. Fast Track gibi öncesinde satın alacağınız özel havaalanı transfer hizmeti sayesinde araç beklemeden yolculuğunuz başlayacak. Havaalanı için ücretsiz karışılama hizmeti altında verdiğimiz olanak sayesinde havaalanında sizi karşılayacak ekibimiz sizleri aracınıza kadar eşlik edecektir.

İSTANBUL HAVLİMANI HIZLI GEÇİŞ

İstanbul Havalimanı için hızlı geçiş hizmeti yolcu deneyimizi bir üst seviyeye çıkartıyor. Yolcular bu sayede bu denli büyük bir havalimanında ayrıcalıklı özel bir hizmet alıyorlar.

İstanbul Havaalanı işletmecisi olan İGA hızlı geçişler için üyelik programını sunmuştu. Yeni bir havalimanı olduğundan yolcu deneyimi ve geliştirmeler göz önüne alındığında güncel bilgilerimiz eksik olabilir. Hızlı geçişler için fiyat ve hizmet kapsam bilgileri için https://www.igapass.com/ sitesini takip etmelisiniz. Biz bu aşamada sizlere güncel bilgileri aktaracağız.

iGA Pass Card ile bu İstanbul Havalimanı içerisinde hızşı geçiş hizmetlerinin dahil oldğu ve kullanım olanı verilen yerlerden faydalanabileceksiniz. iGA Pass için web sitesinde 2 farklı ana kategoride hizmetler ayrılmış. Premium Servisler ve Premim Üyelik Paketleri adı altında hep özellikler hem de olanakları öğrenebilirsiniz. Biz burada 3 farklı üyelik paketini anlatacağız.

Premium Üyelik Paketine IGA PASS Plus, IGA PASS Extra ve IGA PASS Premium hizmetleri var.

IGA PASS Plus, IGA PASS Extra ve IGA PASS Premium İçeriği
IGA PASS Plus, IGA PASS Extra ve IGA PASS Premium İçeriği
  • IGA PASS Plus: Hızlı Geçiş +1 Misafir, Öncelikli Check-in +1 Misafir, Lounge +1 Misafir, Buggy +1 Misafir hizmetlerini kağsıyor. IGA PASS Plus üyelik bedeli 299,00 €+KDV
  • IGA PASS Extra: Hızlı Geçiş +1 Misafir, Öncelikli Check-in +1 Misafir, Lounge +1 Misafir, Buggy +1 Misafir, Vale & Otopark(30 Gün). IGA PASS Extra üyelik bedeli 399,00 €+KDV
  • IGA PASS Premium: Hızlı Geçiş +2 Misafir, Öncelikli Check-in +2 Misafir, Lounge+2 Misafir, Buggy +2 Misafir, Vale & Otopark(90 Gün), Şehir İçi Transfer(10 Kez). IGA PASS Premium üyelik bedeli 799,00 €+KDV

Premium Servis olarak İGA Lounge kapsamında sunduğu alanlar Dış Hatlardır. Hizmet katı ise giden yolcu kısmıdır. İGA Meet&Greet hizmetinde ise karşılama ve uğurlama hizmeti sulunmaktadır. İç ve dış hatlarda kullanılabiliyor. Hizmet katı ise Gelen, Giden ve Transfer alanlarıdır. İGA BUGGY(küçük golf aracı) hizmetinde ise shuttle servisi adı altında 3-5 kişilik araçlar ile uçağın biniş kapısına kadar gitme imnaı sunuluyor. Sadece dış hatlarda ve Giden yolcu katında hizmet vermektedir. İGA Fast Track için de iç hatlarda, dış hatlarda, gelen yolcu, giden yolcu ve transfer kısımlarında kullanılabiliyor. Son özellik olarak Vale&Otopark özellği öne çıkıyor. Bu hizmeti ve kullnabileceksiniz.

blank
Yazı oluşturuldu 22

Fast Track (hızlı geçiş) Nedir? Nasıl Kullanılır?” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön