Günlük/Saatlik Araç Tahsisi

Eğer çok seyahat eden biriyseniz ve gittiğiniz her yere arabanızı götüremiyorsanız günlük/saatlik araç tahsisi hizmetleri oldukça faydalı olmaktadır. Peki günlük/saatlik araç tahsis hizmeti nedir ve günlük/saatlik araç tahsis hizmetimiz neleri kapsamaktadır?

Günlük/Saatlik Araç Tahsisi Nedir?

Günlük/saatlik araç tahsisini bir nevi araç kiralama hizmeti olarak düşünebilirsiniz. Araç tahsis hizmetinin normal araç kiralama hizmetine göre en büyük farkı araç tahsis hizmetinde şoförlü hizmet alabilmektir. Eğer çok seyahat eden biriyseniz ve gittiğiniz her yere arabanızı götüremiyorsanız alantransfer.com olarak vermiş olduğumuz günlük/saatlik araç tahsisi hizmetleri oldukça faydalı olmaktadır. Ayrıca, ehliyetiniz yoksa veya araç kullanmak istemiyorsanız rehberli araç tahsis hizmetimiz sayesinde.bir şoför eşliğinde dilediğiniz yere konforlu bir şekilde gidebilirsiniz.

 

Günlük/saatlik araç tahsisi hizmetimiz sadece havaalanı ile sınırlı kalmayıp geniş hizmet ağımız sayesinde Türkiye’nin tüm bölgelerinde geçerlidir. Dilediğiniz güzergahı seçip ister rehberli ister rehbersiz bir şekilde varacağınız yere gidebilirsiniz. Araç tahsis hizmetimizde sizlerin de sağlığı ve güvenliği açısından paylaşımlı şekilde kiralama yapmamaktayız. Bu nedenle eğer günlük/saatlik araç tahsisi hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız paylaşımsız olacak şekilde hizmet alacağınızı hatırlatmış olalım.

Günlük/Saatlik Araç Tahsisi Hizmetimiz Neleri Kapsamaktadır?

alantransfer.com olarak vermiş olduğumuz günlük/saatlik araç tahsisi hizmetimizde yer alan hizmetlerimiz ve servislerimiz şu şekildedir;

  • Dilediğiniz gibi yolculuk yapabilmeniz için ekstra kilometre ve yakıt tedariği sağlamaktayız.
  • İsteğiniz doğrultusunda sizi havaalanından alıp havaalanına bırakıyoruz.
  • Covid-19 önlemleri kapsamında sağlığınızı önemsiyor ve gerekli hijyen işlemlerini aksatmadan uygulayıp size özel paylaşımsız araçlar tahsis ediyoruz.
  • Rehberli araç tahsis hizmetimiz sayesinde rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmenizi sağlıyoruz.
  • Araç içi ikram hizmetimiz ile yolculuk kalitenizi arttırıyoruz.
  • GPS takip sistemli araçlarımız sayesinde güvenliğinizi önemsiyor ve değer veriyoruz.
  • Kaliteli ve geniş çaplı araç filomuz ile isteklerinize uygun araçlar tahsis ediyoruz.

Siz de havaalanitransferi.com sitemizin günlük/saatlik araç tahsis hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizimle sitemizde yer alan “Bize ulaşın” kısmından iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön