Havaalanından VIP transfer mi arıyorsunuz?

Olağanüstü hizmet uygun fiyat.

En iyi araç seçimi için alantransfer.com ‘u tercih edebilirsiniz. Ekonomik fiyatlar sunuyoruz.

Alantransfer.com ile havalimanına geliş veya gidişinizin olabildiğince sorunsuz geçmesini sağlanır. Alantransfer.com seyahatinizin en stresli bölümünü gerçekten sizler için en keyifli hale getirecek.

Şu anda, İstanbul havaalanı transfer hizmetleri, iş ve eğlence amaçlı seyahat eden müşteriler tarafından hızla talep edilen bir pazardır. İstanbul’a geldikten sonra havalimanı transferinizi keyifli hale getirmek için turistlere, kurumsal, aile ve gruplara hitap ediyoruz. Varışta sizi İstanbul Havalimanı’nda veya Sabiha Gökçen Havalimanı’nda karşılıyor ve otelinize veya gitmek istediğiniz yere ulaştırıyoruz.

Bir transfer servisinde ne istiyorsanız hemen hemen hepsini yapıyoruz. Size fiyatı önceden belirtiyoruz ve sürpriz ile karşılaşmıyorsunuz. Transfer bilgilerini kolayca bulabilmeniz için size sms ile bilgi gönderiyoruz. Gerektiğinde cağrı merkezimi ile bir iletişim numarası veriyoruz. Tam yerinde Tam zamanında hizmet sağlıyoruz. Temiz araçlar, 0-3 yaş temiz yeni araçlarımız mevcuttur. Bagajlarınızı rahatlıkla yükleyebileceğiniz geniş vip araçlarımız var.

Gece geç saatlerde toplu taşıma araçlarını bulmakta zorlanabilirsiniz. Uçuşunuzu takip ederek sizi havaalanına zamanında ulaştıramayacağız. Transfer seçeneklerini araştırmaya başladığınızda kolaylıkla rezervasyon yapabilirsiniz. 2 dakika içerisinde (kelimenin tam anlamıyla, bir dakikadan fazla geçmeden) bir web sitemiz üzerinden ya da 0216 688 55 88 nolu çağrı merkezimizden rezervasyon yapabilirsiniz. Mükemmel bir İngilizce ile bunun bir son dakika talebi olduğunu belirtseniz bile yardımcı olacağız. Havaalanı transfer için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızı bildiririz. Sonunda, bir şoför lüks bir araçla planlanan alma saatinden yaklaşık 15 dakika önce geliyoruz ve sizi havaalanına sorunsuz bir yolculuğa çıkarırız. Sultanahmet’ten İstanbul’un yeni havalimanına gitmek size çok uygun bir fiyata mal olacak. Bu da normalden yaklaşık %10-%20 daha yüksek görünüyor. Ancak diğer servis sağlayıcılardan daha uygun bir hizmet veriyoruz. Daha ucuz bir transfer hizmetiyle denemeyi tercih etmemenizi tavsiye ediyoruz. Tüm transferlerimzi kayıt altındadır. Tüm bilgileriniz yasal olarak bildirilmektedir. Transferiniz sorunsuz geçecektir. Polis kontrolünde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Normal bir taksi yerine bu transferi rezerve ettiğinizde taksi bulmaktan kurtulacaksınız. Bazı bölgelerde normal taksi hizmetleri biraz sınırlı olacaktır. Zor bir adres olmasına rağmen, Alantransfer.com zamanında (ya da aslında erken) ve tam olarak doğru noktaya geir! Araçlarımız çok süslü ve rahattır. Deri koltuklar ve ücretsiz su bulunuyor. Doğru terminalin hemen önüne sorunsuz bir şekilde bekliyoruz. Alantransfer.com şirketi güvenilir ve kaliteli hizmet isteyen herkese tavsiye ediliyor! Normal bir sarı taksi bazen daha pahalı olabilir ama bu kesinlikle daha rahat bir yolculuk seçeneği olacaktır. Yüksek kaliteli hizmet ve zamanında doğru müşteriyle güzel bir şekilde aktarmak için uğraşıyoruz.

İstanbul Havalimanı’ndan Şehrin Popüler Noktalarına Transfer Fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Şehrin Popüler Noktalarına Transfer Fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön