İstanbul Havalimanı Transfer Hizmetleri

İstanbul’a hoş geldiniz!
Avrupa ve Asya’nın kesişme noktasında yer alan yeni İstanbul Havalimanı (IST), Türkiye’nin başkentini ve ötesini keşfetmeye hazır daha fazla yolcuyu ağırlamak için daha büyük ve daha görkemli tesisler sunuyor. Sizi istediğiniz yere rahatça götürecek İstanbul Havalimanı (IST) transferleri için rezervasyon yaptırarak inişte maceranıza başlayın. Şehre doğrudan İstanbul Havalimanı transferlerinin keyfini çıkarın ve Taksim Meydanı, Sultanahmet Camii, Sultanahmet, Beşiktaş ve daha fazlası gibi popüler yerlere hızlı erişim sağlayın! Ayrıldıktan sonra, her zaman zamanında varmanızı sağlamak için kolayca dönüş havaalanı transferleri için rezervasyon yapın. Dünyanın en modern ve en yeni havalimanlarından biri olan İstanbul Havalimanı’nın sofistikeliği yeni zirvelere ulaşıyor. Şık iç tasarım, yüksek tavanlar ve geniş alanlar, her köşede yeni mağazalar ve restoranlar keşfetmenizi sağlayacak. Premium yolcu salonları da kısa veya uzun mesafeli uçuşlarınızdan önce yolcu deneyiminizi yükseltmek için hazırdır ve konaklamanız sırasında prestij avantajları ve hizmetler sunar. İstanbul Havalimanı’ndan otelinize veya şehre gitmek için yerinde kuyrukları ve bekleme süresini atlayarak havalimanı seyahatlerinizi daha iyi hale getirin. Özel veya paylaşımlı havalimanı transferlerinde profesyonel şoförünüzle tek bir dokunuşla tanışın ve selamlaşın. Klook’ta İstanbul Havalimanı transferlerine göz atın ve seyahat şeklinizi düzenleyin.

İstanbul Havalimanı Transferleri Hakkında SSS

İstanbul Havalimanı’ndan şehre nasıl gidebilirim?
Toplu taşıma seçeneklerine ek olarak, İstanbul Havalimanı’ndan şehre şu özel transfer seçenekleriyle ulaşabilirsiniz: ticari minibüsler, standart sedanlar, SUV’lar ve otobüsler.
İstanbul Havalimanı’ndan şehre özel havalimanı transferi ne kadar?
Şehre özel havalimanı transfer ücreti 2 yolcu gideceğiniz rotaya göre değişiklik gösterir. Fiyatlar, teslim alma saatine, tam varış noktasına, toplam yolcu sayısına vb. bağlı olarak değişebilir.
İstanbul Havalimanı’ndan şehre ulaşım ne kadar sürer?
İstanbul Havalimanı’ndan şehre tahmini seyahat süresi özel araçlarımız ile 45-60 dakikadır. Seyahat süresi günün hava ve trafik koşullarına bağlı olarak değişebilir.

Geniş taşıma yelpazesi
Özel araçlar, trenler, otobüsler ve daha fazlası arasından seçim yapın.
40’a varan indirim
En iyi fiyatları bulun ve rezervasyon ücreti ödemeyin.
Güvenilir müşteri desteği
Bize ihtiyacınız olduğunda her zaman buradayız.

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön