beyazıt sultanahmet ataşehir

İstanbul Havalimanı Ulaşım ve Transfer Bilgileri

THY 6 Nisan’dan itibaren İstanbul Atatürk Havaalanı’na olan uçuşlarını İstanbul’un Yeni Havaalanı 3. Havaalanı’na planladı. THY “Biz şu anda uçuşa hazırız” diyerek geçiş hazırlıklarımız tamam şeklinde medyayı bilgilendirdi. Biz de sizleri bu çerçevede bilgilendirmek istiyoruz.

Neler Değişti?

Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY Ailesi’nin 60 bin kişi olduğu belirtti. Personelimiz de bu yıl 8.000 kişilik artış olacağını da belirtiyor. Ortalama 1150 yeni kaptan, 2300 kişi de kabin personeli olarak planladılar. Çalışma hayatı olarak mevcut personelleri ve yeni ekipleri evleri için Yeni Havaalanı civarı yani Arnavutköy için taşınma yapıyorlar. Günlük yaşantıda değişen değişikliklerin ardından firmalar da değişiklik yapacaklar.

Sadece havayolu çalışanları değil, havaalanında faaliyet yürüten; rent a car firmaları, taksiler, havaalanı transfer firmaları, güvenlik güçleri, kolluk kuvvetleri, havaalanı içinde çalışan tüm personeller de bu taşınma için çoğu düzenlemelerini yaptılar.

Yeni Uçuşlar Nasıl Olacak

Burada en önemli konulardan biri de Atatürk Havaalanı ‘na inecek yolcuların uçuşlarından sonraki transfer ve ulaşım problemleri olacak. Örneğin; yurtdışından (Amerika, Japonya, Rusya, Portekiz vb. ülkelerden) gelecek misafirler uçak biletlerini Atatürk Havalimanı’na almış olsun. Sonrasında da kalacağı oteli de Beyazıt/Sultanahmet bölgesinde bir otel seçmiş olsun. Ve sonrasında ulaşım için seçtiği aracı ile transfer hizmetini bu havalimanından Beyazıt/Sultanahmet civarındaki oteline gidecek şekilde rezervasyonunu yapmış olsun. Kurumsal firmalardan biri olarak burada yaşanacak tüm aksaklıkların önüne geçerek rezervasyonlarınız için gerekli operasyonlar yapılmıştır. Alan Transfer firması olarak bu planlamayı yapmış bulunuyoruz. Web sitesi olmayan, yeni ve tecrübesiz firmalardan alınan rezervasyonlarda bu konuda sorunlar yaşayabilirsiniz.

beyazıt, sultanahmet, ataşehir, kadiköy, gebze, taksim, beşiktaş
İstanbul Havaalanı Transfer (İstanbul Airport Transfer)

Giden yolcu katında 7, gelen yolcu katında 3 olmak üzere toplam 10 kapı bulunuyor. Yeni havaalanı transfer firmaları için zor görünen bu operasyonel bölüm ekibimiz tarafından organize edilmiştir. Gelen ve giden yolcularınız hiçbir aksaklık yaşanmadan uçuşlarına yetiştirilecek ya da zamanında havaalanında karşılanıp gidecekleri otele ulaşımları sağlanacaktır. İstanbul Havaalanı için kapasitenin %10 fazla olacağı da belirtildi. 2020 yılında da 3. pist devreye girecek ve yoğunluk fazla olacak.

Havaalanına kendi imkanları ile gidecek misafirlerin 2 saat değil, 3 saat öncesinden havaalanında olmalarını öneriyoruz. Yeni havalimanı gerçekten büyük ve zaman kaybının önüne geçmek için bu tavsiyede bulunmak istedik.

En Çok Tercih Edilen Transferler

İstanbul Havalimanı – Sultanahmet Ulaşım ve Transfer

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/beyazit-sultanahmet adresinden transfer, ulaşım süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı – Taksim Ulaşım ve Transfer

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/taksim
adresinden transfer, ulaşım süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 İstanbul Havalimanı – Beşiktaş Ulaşım ve Transfer

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/besiktas adresinden transfer, ulaşım süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı – Kadıköy Ulaşım ve Transfer

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/kadikoy adresinden transfer, ulaşım süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı – Gebze Ulaşım ve Transfer

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/gebze adresinden transfer, ulaşım süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı – Ataşehir Ulaşım ve Transfer

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/atasehir adresinden transfer, ulaşım süre ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

blank
Yazı oluşturuldu 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön