kavacik-harita

İstanbul Havalimanı’ndan Kavacık’a Nasıl Gidilir?

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nün Anadolu Yakası tarafında yer alan Beykoz'a bağlı mahallesidir. Köprünün hemen ucunda yer alan bölgede taksi bulmak ve akşam-sabah mesai başlangıç ve bitiş tarihlerinde yoğunluklar yaşanacaktır. Siz de bu yoğunluktan kurtulmak için kullanacağınzı taksi, dolmuş, otobüs ve minibüs gibi ulaşım araçlarını kullanmak için her zaman anında hizmet alamayabilirsiniz. Önceden planlanan gezi ve toplantılarınız için firmamızdan rezervasyon yaptırarark istediğiniz saatte istediğiniz noktadan alım yapabiliriz. Mercedes Vito ve Sprinter araçlar ile transfer hizmetlerini veriyoruz. Geniş grup ve misafirlere özel minibüs ve otobüs seçeneklerimiz de mevcuttur. 46 kişiye kadar olan gruplarınızı tek araç ile taşıyoruz. Önceden planlanan araçlarınız ile bir gün öncesinden araç plaka ve sürücü bilgileri sizlere sms olarak iletilecektir. Operasyon merkezimiz aynı zamanda uçuş numaranıza göre uçağınızı takip ederek olası iptal, gecikme ve erken kalkışlara göre sürücülerimizi ve sizi yönlendirerek sorunsuz bir seyahat yapabilmeniz için çalışırlar. Kredi kartı ve havale ile yapılan rezervasyon ödemeleriniz için firmanıza faturalarını hem elektronik posta yolu ile hem de asılları kargo yolu iletilmektedir. 25 yıldır sektörde verdiğimiz hizmetlerin sonunda Havaalanı Transfer konusunda ilk tercih edilen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Tüm yasal belge ve yükümlülüklerini eksiksiz yerine getiren firmamız, prezantabl görüntüsüne sahip sürücüleri ile hizmet veriyor.

kavacik-harita
Kavacık Haritası

Havalimanı Kavacık Arası Kaç Km? Kaç Dakika?

Sabiha Gökçen Havalimanı(SAW) ile Kavacık arası yaklaşık 48 km ve 40 dakika uzaklıkta yer alıyor.
İstanbul Yeni Havalimanı(IST) ile Kavacık arası 58 km ve yaklaşık 48 dakikadır.

kavacik-nerede-nasil-gidilir
Kavacık nerede ve nasıl gidilir?

Kavacık mahallesinden İstanbul' un yeni havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı için transfer ve rezervasyon bilgileri için 0216 688 55 88 numaralı çağrı merkezimizi arayarak destek alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı'ndan ve Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Kavacık ve Kayaşehir rotalarımız aktiftir. Rezervasyon yapmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Kavacık Havalimanı Ulaşım ve Transferi

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-havalimani/kavacik

https://www.alantransfer.com/transfer/istanbul-sabiha-gokcen-havalimani/kavacik

İster Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan olsun isterseniz İstanbul Yeni havalimanı'ndan transfer ihtiyacınız olsun. Operasyon merkezimiz sizlere en iyisini sunmak için burada bekliyor. Hemen arayıp bilgi alın...

Yazı oluşturuldu 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön