ozel-transfer-tahsis

Araç Tahsis ve Kiralama Hizmeti İstanbul

Alantransfer.com’da artık saatlik ve günlük araç tahsisi yapabileceksiniz. Yurtdışından gelen özel misafirleriniz için aldığınız transfer hizmetinin yanı sıra talep ettiğiniz “Saatlik Araç Tahsisi” artık web sitemiz üzerinden kendiniz satın alabilirsiniz. Operasyonel olan araç tahsisini faaliyete geçirdik. Daha önceden talep ettiğiniz saatlik araç tahsislerini telefon üzerinden operasyon merkezimiz tarafından rezerve edebiliyordunuz. Artık tüm acentalarımız ve son kullanıcılarımız misafirleri için araç tahsisini gerçekleştirebilirler. Araç Tahsis için alantransfer.com hizmetinizde…

24 yıllık transfer tecrübesini kalitesini bozmadan her yıl operasyonlarına aktarmaktayız. İlk günkü heyecan ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İstanbul’da Araç Tahsis Nasıl Yapılır

alan transfer araç tahsis
Tahsis menüsü aktiftir. Alınış yeri saati ve araç tahsis süresini seçmelisiniz.

İstanbul’daki havaalanlarında özel transfer hizmetlerimizde Sedan araçlarla yani 1-3 kişilik sedan araçlarımız ile transfer hizmeti verilmemektedir. Yasal olarak sedan araçlar ile yapılan transfer hizmeti suç teşkil etmektedir. Biz sadece Mercedes Vito ve Sprinter araçlar ile hizmet vermekteyiz. Sizlerin kendinizi daha özel hissedebilmeniz için siyah renkli Mercedes marka araçlarımız ile transfer&tahsis imkanı sunuyoruz. Tüm tahsislerimiz bu araçlar ile yapılmaktadır.

Ekonomik fiyatlarla, size ve sevdiklerinize güvenli ve konforlu seyahat keyfi yaşatmak için özel şoförlü lüks araçlarla hizmetinizdeyiz.
Ekonomik fiyatlarla, size ve sevdiklerinize güvenli ve konforlu seyahat keyfi yaşatmak için özel şoförlü yeni lüks araçlarla hizmetinizdeyiz.

İstanbul’da Şoförlü Araç Tahsisi

İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı’nda transfer ile şofürlü araç tahsis ve şofürlü araç kiralama hizmeti artık alantransfer.com sitesinde aktif. Transfer araçlarımız ve tahsis bilgilerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

ÖZEL ŞOFÖRLÜ LÜKS ARAÇLARIMIZ

 • Mercedes Vip Vito
 • Mercedes Vip Sprinter

İçi yapılı, günlük bakımları yapılmış özel araçlarımız ile birlikte sizleri istediğiniz noktadan alarak gidecedeğiniz noktalara sorunsuz ulaştırıyoruz.

 • Havaalanı karşılama fiyatlarımıza dahildir.
 • 24 saat öncesine kadar ücretsiz iptal edebilirsiniz.
 • Yakıt masrafları fiyatlara dahildir.
 • Otopark ücretleri fiyata dahil değildir.
 • Otoban ve diğer yol masrafları fiyata dahil değildir.
 • İstanbul içindeki 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü geçiş ücretleri dahildir.
 • İstanbul içindeki Avrasya Tüneli ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü geçiş ücretleri dahil değildir.

Araç Tahsis Süresi ve Km bilgileri

 • 0-4 saat max 80 km
 • 8 saat max 120 km
 • 12 saat max 150 km
 • 24 saat max 250 km
İstanbul Soförlü Araç Tahsis Fiyatları
İstanbul Saatlik&Günlük Araç Tahsis Bilgileri

Ekonomik ve konforlu havalanı transferi

Dilediğiniz noktadan alıyoruz, İstanbul Havalimanına ya da Sabiha Gökçen Havalimanına transfer hizmeti veriyoruz. Ya da dilediğiniz adresten sizi alıp belirttiğiniz adreslere ulaşım hizmeti sunuyoruz. Özel şoförlü konforlu vip araçlarımızla dilediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Ekonomik fiyatlarla, size ve sevdiklerinize güvenli ve konforlu seyahat keyfi yaşatmak için özel şoförlü lüks araçlarla hizmetinizdeyiz. Bu yazımızda sadece İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı için tahsis bilgilerini paylaştık. Tüm Türkiye’nin havaalanlarında transfer hizmetinin yanı sıra Saatlik ve Günlük Tahsis hizmeti de sunmaktayız.

Türkiye’nin her noktasında şoförlü araç kiralama hizmeti ve tüm transfer işlemleri 7 gün 24 saat gerçekleştirilmektedir. İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı’ndan transfer hizmeti vermekteyiz. İstanbul’da Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası’ndan tüm adreslerden sizi alarak tahsis işlemleri AlanTransfer tarafından yapılmaktadır.

En seçkin ihtiyaçlardan, ekonomik tercihlere, dileyen tüm müşterilerimiz Sky tur ayrıcalığını yaşamaktadırlar.

Sorularınız ve araç tahsis ve kiralama için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ozel-transfer-tahsis
Ailenizle Birlikte VIP Minibüs Kiralama Farkını Yaşayın!
blank
Yazı oluşturuldu 274

Araç Tahsis ve Kiralama Hizmeti İstanbul” üzerine 2 görüş

 1. Telefonda da bahsettigim gibi araci patronum icin kiralamistik, duzgun, temiz arac ve sofor konusunda hassasiyetlerinden dolayi tesekkur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön