izmir havaalanından fuar

İzmir Havaalanı’ndan Fuar Kongre Merkezine Ulaşım

Havaalanı Ulaşım hakkında burada İzmir Havaalanı'ndan Fuar Kongre Merkezlerine Ulaşımın konusundan bahsedelim. 13. ULUSLARARASI TURİZM FUAR VE KONGRESİ 13rd INTERNATIONAL TOURISM FAIR AND CONGRESS 5-7 Aralık December 2019 günü İzmir'de yapılacak.

havaalanı fuar kongre merkezi transfer
izmir havaalanından fuar merkezine ulaşım

Yurtdışından gelecek olan misafirleriniz için araç rezervasyonunuzu bu günlerde yapabilirsiniz. İzfaş ve Türsab tarafından T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı bünyesine yapılan bir organizasyon olan TRAVEL TURKEY İZMİR 2019 için Türkiye'nin ve Dünyanın tüm misariflerine havaalanından ya da belirli bir noktadan fuar merkezine ulaşımları için araç rezerve etmek mi istiyorsunuz? Sektör İzmir'de buluşuyor. Turizm firmaları ve sektörün gelişmelerini takip eden ziyaretçiler için yapılacak bir organizasyon.

100 'e yakın farklı ülkeden gelecek ziyaretçiler bekleniyor. 40 civarı katılımcı ülke ile geniş bir katılım oranı olacak gibi. 100 'e yakın yabancı katılımcı da olması bekliyor.

Geçen sene katılan ülkeler

Almanya, Azerbaycan, Bahreyn, Belçika, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna Hersek, Bulgaristan, Cezayir, Çek Cumhuriyeti, Endonezya, Etiyopya, Fas, Filistin, Güney Kore, Gürcistan, Hindistan, Irak, İran, İsrail, İtalya, Japonya, Kazakistan, K.K.T.C., Lübnan, Makedonya, Maldivler, Namibya, Özbekistan, Pakistan, Peru, Polonya, Rusya, Sri Lanka, Suudi Arabistan, Tayland, Tunus, Türkiye, Uganda, Ürdün, Yunanistan, Zimbabve.

Geçen sene ziyaret eden ülkeler

Afganistan, ABD, Almanya, Anguilla, Arjantin, Arnavutluk, Aruba, Avusturalya, Avusturya, Azerbaycan, Bangladeş, Benin, Beyaz Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Birleşik Krallık, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Burkina Faso, Cezayir, Çin, Endonezya, Estonya, Etiyopya, Fas, Filipinler, Filistin, Fransa, Gana, Güney Afrika, Güney Sudan, Gürcistan, Hindistan, Hırvatistan, Hollanda, Irak, İran, İspanya, İsrail, İsveç, İtalya, İzlanda, Japonya, Kamboçya, Kanada, Karadağ, Katar, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Kongo Cumhuriyeti, Kosova, Küba, K.K.T.C., Liberya, Libya, Litvanya, Lübnan, Makedonya, Malezya, Malta, Meksika, Mısır, Moğolistan, Moldova, Nepal, Nijerya, Norveç, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, San Marino, Sierra Leone, Şili, Singapur, Sırbistan, Slovenya, Somali, Sri Lanka, Sudan, Suriye, Suudi Arabistan, Tacikistan, Tayland, Togo, Tonga, Tunus, Türkmenistan, Ukrayna, Umman, Ürdün, Venezuela, Vietnam, Yemen, Yunanistan, Zaire, Zambiya, Zimbabve.

5. Uluslararası Gastronomi Turizmi Kongresi
5. International Gastronomic Tourism Congress

5-7 Aralık 2018 tarihinde yapılacak Gastronomi Turizmi Kongresi için de yurtdışı misafirlerinize havaalanından alınarak kongre merkezine ulaşımlarını planlayabilirsiniz. Operasyon merkezimiz sizlerin isteklerini ve araç isteklerini dinler ve ihtiyacınıza en uygun transfer hizmetini sunar.

Yazı oluşturuldu 64

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön