İzmir Havaalanı Ulaşımı

İzmir havaalanı ulaşım konusundan önce İzmir Havaalanı hakkında bilgi vermek isteriz. İzmir’e hizmet veren ve popüler Türk siyasetçi Adnan Menderes’in adını taşıyan İzmir Adnan Menderes Havalimanı, tüm Türkiye’nin en işlek havaalanlarından biri. Popüler İzmir merkezinin 18 km güneybatısında bulunan İzmir Adnan Menderes Havalimanı, 2014 yılında neredeyse 11 milyon yolcu ağırladı. Bu yoğun havalimanından tercih ettiğiniz yere ulaşmanın en kolay yolu, İzmir Adnan Menderes Havalimanı transferlerinizi en kısa sürede yapmak için rezervasyon yapmak. Eminim bugün alantransfer.com ile tatil planın için araç rezervasyonu yapacaksın.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı, geçtiğimiz 10 yılda, biri Eylül 2006’da, diğeri Mart 2014’te geçen büyük yolcuların taleplerine ayak uydurmak için iki yeni terminal açtı. çoğu kişi bunu bir ağ geçidi olarak seçiyor. Havaalanının yakınında, Davutlar plajı, Didim sahil beldesi ve Altınkum altın kumları gibi Türkiye’nin önde gelen tatil yerlerinden bazıları bulunmaktadır.

İzmir’de En Çok Tercih Edilen Rotalar

İzmir Havaalanı’ndan en çok Alaçatı, Didim, Kuşadası, Çeşme ve İzmir Şehir merkezi için transfer rezervasyonu yapılıyor. İlgili rotayı tıkladığınızda rezervasyon yapmak için gerekli sayfaya ulaşacaksınız. Tarih ve kişi sayısı seçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin en işlek havalimanlarından birinde araç bekleme kuyruktan kaçtığınızdan emin olun ve hızlı, verimli ve uygun fiyatlı İzmir Adnan Menderes Havaalanı transferlerimizle ilgili olarak büyük fırsat için bugün alantransfer.com ile rezervasyon yapın. İzmir Adnan Menderes Havalimanı transfer hizmetlerimizi, 0-3 yaş Mercedes araçlarımız ve deneyimli personelimiz ile sunmaktayız. Uçağınız havaalanına geldiğinde şoförlü aracınız sizi ve misafirlerinizi ücretsiz olarak board ile karşılamaktadır. beklemekte ve istediğiniz yere konfor ve güvenlik içinde ulaştırmaktadır.

İzmir Havaalanı'ndan Tüm izmir'e Ulaşım
İzmir Havaalanı’ndan Tüm izmir’e Ulaşım

İzmir gezisi mi planlıyorsunuz?

Ya yalnız, ya ailenin yanında ya da iş için seyehat edeceksiniz. Gerçekten önemli olanın tadını çıkarmanızı ve dünyanın neresinde olursanız olun taksi, tren veya otobüsle stressiz bir seyahat deneyimi yaşamanızı istiyoruz. İzmir havaalanı ulaşım seçenekleri için 0216 688 55 88 ‘i arayın, rezervasyon yapın ve gidin! Tarihi ve kişi sayısını seçin gerisini bize bırakın. Yalnızca en iyi fiyatlara değil, en iyi hizmete sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz! 24 yıllık tecrübeye sahibiz.

izmir havaalanından izmire ulaşım
İzmir Adnan Menderes Havalimanı için 29 farklı rota

İzmir Havaalanı’ndan Nerelere Gidebilirim?

İzmir havalimanı ile Kuşadası arasında özel transfer ve tam tersi rezervasyon yapmak için tıklayınız. Diğer transfer güzergahları için https://www.alantransfer.com/izmir-adnan-menderes-havaalani-ulasim adresini ziyaret ediniz. İzmir’deki otelinizden Adnan Menderes Uluslararası Havaalanı’na transferin tadını çıkarın. Transferinizin ne kadar rahat olduğunu sizlere sunuyoruz. Rahatlayın ve zaman ayırın, çünkü havaalanında karşılama hizmeti 60 dakikalık ücretsiz bekleme süresi içerir.

Adnan Menderes Havalimanı’na varışta taksiler için uzun otobüs hatlarını atlayın ve özel araçla İzmir’in istediğiniz noktasına transferin tadını çıkarın. Karşılama buluşma almak ve transfer için https://www.alantransfer.com/transfer/izmir-adnan-menderes-havalimani bağlantısına tıklayınız.

ADB İzmir Havalimanı’ndan İzmir’e rezervasyon yapın. Kredi kartı ile güvenli alışverişin keyfini çıkarın! Akıllı rezervasyon fonksiyonumuzu kullanın ya da sadece 0216 688 55 88 ‘i arayın, rezervasyon yaptırın ve Gidin!

İzmir Transferleri
İzmir Transferleri

Tatil veya iş seyahatinize en iyi şekilde başlayın ve alantransfer.com ile havaalanı transferinizi önceden ayırtın. Bizimle rezervasyon yapın, harika bir hizmetten ve tüm bütçelere uygun transfer araçlarının seçiminden emin olun. Çok değerli otobüs transferleri, kapıdan kapıya hizmet, stressiz özel transferler, minibüs ve otobüs transferleri, ayrıca VIP ve üst düzey araçlar ile transfer hizmeti var. Adnan Menderes International’da havalimanı transferinizi önceden ayırtmakla, İzmir sizi havalimanına indiğinizde zamandan, paradan ve zahmetten kurtarır, sizi konaklama yerinize, tatil yerinize veya iş toplantınıza götürür. Sizi zamanında ve rahat bir şekilde oraya götürmek bizim en önemli önceliğimizdir.

Geniş teklif yelpazesi arasından size uygun bir transfer fiyatı seçin. Geniş bir araç seçeneğine sahibiz. Vergiler ücrete dâhildir. Havalimanlarında 60 dakikalık ücretsiz bekleme süreniz, havaalanına hareketlerde ise 15 dakika ücretsiz bekleme zamanınız var. Sürücünüz sizlere öncesinde plaka ve adsoyad bilgileri önceden sms olarak gönderilir. Böylelikle sürücünüzü daima tanırsınız. Tüm sürücüler özenle seçilir.

blank
Yazı oluşturuldu 22

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön