İzmir – İstanbul Şehirler Arası Transfer

İzmir İstanbul şehirler arası transfer ile tam zamanında istediğiniz yerde olmanın ayrıcalığını tatmaya ne dersiniz?  Konforlu bir yolculuk ile zamanın nasıl geçtiğini dahi anlayamayacağınız bir yolculuk sizleri bekliyor. Keyifli deneyimler için Alan Transferi seçin!

Özel günler, bayram, tatil ve benzeri zamanlar için şahsi araçlar ya da toplu araçlar kullanmak yerine başka bir seçenek arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bulunduğunuz konumdan sizleri istediğiniz yere istediğiniz zaman götürecek harika araçlar ile tanışabilirsiniz. Öyle ki geniş araç portföyümüz sayesinde seçebileceğiniz türdeki araçlar ile dilediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz.

İzmir’deki tüm ilçelerden sizleri belirlenen gün ve saatte alma hizmeti sunmaktayız. Dikili, Çandarlı, Aliağa, Konak, Foça, Seferihisar ve Çeşme gibi bilinen yerlerden sizlerle iletişime geçebilmekteyiz. En detaylı bilgiler için Alan Transfer Çağrı Merkezi tarafından konu hakkında bilgilendirmeye sahip olabilirsiniz.

VIP Taşımacılık İle İzmir İstanbul Transfer

İzmir İstanbul şehirler arası transfer ile aile, arkadaşlar, iş veya özel toplantılar artık çok daha keyifli hale geliyor. VİP Taşımacılık sayesinde zaman kaybı olmadan gideceğiniz yere kadar gerek toplantılarınızı gerçekleştirebilir gerek ise bir dinlenme zamanı yaratabilirsiniz.

7 gün 24 saat olmak üzere sunduğumuz bu hizmet ile birlikte siz değerli müşterilerimizi gidecekleri yere kadar ulaştırmaktayız. İzmir’den İstanbul’a gelecek tüm yolcularımızı İstanbul’un her noktasına ulaşım sağlamaktayız. Aynı şekilde İzmir ve civarından bulunduğunuz her noktadan sizleri alabilmekteyiz.

Bir otel, villa, eğitim merkezi ve benzeri yerlerden bizlerle buluşabilir ve İstanbul yolculuğu serüvenini böylelikle başlatabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte gidiş ve dönüş olmak üzere transfer hizmeti satın alan müşterilerimiz ile gidiş ve gelişlerdeki tarihlerin detayına özen göstermekteyiz. Bırakılan konaklama yerinden alınan konaklama yerine yeniden transfer sağlayarak müşterilerimizin konforunu düşünmekteyiz.

Alan Transfer Hizmetleri | İzmir İstanbul Şehirler Arası Transfer

İzmir İstanbul şehirler arası transfer ile bireysel ya da grupça yolculuk yapma imkânınız bulunmaktadır. Mercedes Vito 6 yolcu koltuklu araç ve Mercedes Sprinter sınıfı araçlar ile 13 yolcu koltuklu araçlar ile ulaşım hizmeti sunmaktayız. Tüm araçlarımız D2 belgeli ve ayrıca TÜRSAB onaylıdır.

Güvenli transferin tek adresi olan Alan Transfer 7/24 sorularınıza cevap verebilecek çağrı merkezi ile rakiplerine karşı fark yaratmaktadır. Web sitesi üzerinden gerekli iletişim noktalarına ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca 05066561616 numaralı telefondan gerek WhatsApp üzerinden gerek ise arayarak iletişim sağlayabilirsiniz. Rezervasyon ve danışma adına bu iletişim kaynaklarını güvenle tercih edebilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön