Kayak merkezine nasıl gidilir?

Kayak Merkezi Ulaşım Hakkında

Kayak merkezi transferini ilk kez alacak misafirlerimiz için hazırladığımız Yardım sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Havaalanı transfer ve ulaşım hizmetleri kapsamında Kayak Merkezi Transfer hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir. Kayak Merkezi Ulaşımı hizmetleri 24 yıldır firmamız tarafından yapılmaktadır.

Transfer öncesinde, transfer sırasında ve transfer sonrasında bilinmesi gerekenleri bu sayfamızda bulabilirsiniz.

Nasıl rezervasyon yapabileceğinizi kısaca anlattık. Kayak merkezlerine ulaşım için araç rezervasyonunuzu nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Transfer firmaları sizden hangi bilgileri isterler? Bunların cevabını yazımızda bulacaksınız.

Firmalar size fatura kesmiyor ise firmalara güvenmeyiniz. Yasal olarak transfer hizmetlerinde fatura kesilmek zorunluluğu bulunuyor.

Havaalanlarından sedan araçlar ile transfer yapılması da yasal olarak mümkün değildir. Sizlere sedan ile havaalanından almak için gelen firmaların araçlarını kullanmamanız önerilmektedir. Sedan araçlar ile yapılan transferlerde araçlarda board ve kayak takımı taşınması oldukça zordur. Bu yüzden tüm transferlerimizi Mercedes Vito ve Sprinter araçlar ile yapmaktayız. Biz normal bölge transferlerinizde de sedan araç kullanmıyoruz.

Araçlarda ödeme kabul eden firmalar yasal olarak suç işlemektedirler. Özel transfer firmaları araçta ödeme kabul etmezler. Araçta ödeme kabul eden firmalara itibar etmeyin. Bu usulsüzlüğün dışında da bir çok yasal ve ciddi sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Araçların temiz ve günlük bakımlarının yapılması gerekmektedir. Araç temizliğine öncelik vererek firma hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda firmaların araçlarında TURSAB belgesi ve gerekli diğer evraklar aracın ön camında görünür şekilde olmalıdır. Transfer hizmeti aldığınız araçlarda buna dikkat edebilirsiniz. Bu sayede güvenilir firma olduğunu anlayabiliriz. Kayak Merkezi Ulaşımı diğer kısa mesafelerden daha farklı olduğu için bu konu da biraz daha titiz davranmanız gerekmektedir. Yolculuklar yani transferler genelde iki şehir arası yapıldığı için şehir dışında yaşanacak sorunlarda problemlerin çözülmesi daha zor olabilir.

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası 'nın tüm semtlerindeki adreslerden sizi alıyor ve kayak merkezindeki istediğiniz otele sizi ulaştırıyoruz. Güvenli ve konforlu yolculuk için bizi tercih eden misafirlerimiz için her zaman en iyisini sunmaya gayret ediyoruz.

Yirmi dört yıl boyunca müşteri hizmetleri ve taşımacılık endüstrilerinin bir araya geldiği deneyimi olan profesyonellik ve müşteri hizmetlerimizle gurur duyuyoruz. İşimiz sadece size özel kayak merkezi ulaşım hizmetidir.

Yazı oluşturuldu 64

Kayak Merkezi Ulaşım Hakkında” için bir görüş

  1. sabiha gökçenden kartalkayaya transfer hizmeti veriliyormuş. kayak takımı ordan kiralanabilir. buna dikkat edin. yanınızda getirmeyin. yoldan kiralayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön