KAYAK TRANSFERİ YARDIM SAYFASI

Transfer Öncesi'nde bilinmesi gerekenler

Nasıl rezervasyon yapabilirim?

Web sitemizde anasayfada yer alan online rezervasyon formunu kullanarak rezervasyonunu oluşturabilirsiniz. İletişim sayfamızda yer alan iletişim formunu kullanarak rezervasyon bilgilerinizi bize iletebilirsiniz. Operasyon yetkilimiz sizleri arayarak rezervasyonunu gerçekleştirecektir. 0216 688 55 88 ve çağrı merkezimiz 0506 656 16 16 'yı arayarak rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

Hangi bilgilere ihtiyacım var?
Rezervasyonunuz için gerekli olan iletişim bilgileri talep edilmektedir. Ad Soyad, Adres, Telefon (sizlere ulaşılamadığında kontak kurulacak 2. kişi) bilgileri gereklidir. Alınış noktası ve varış noktası istenmektedir. Kişi sayısına göre araç tahsisi belirlenmektedir. Rezervasyon sırasında belirttiğiniz kişiye göre araç tahsisi yapılmaktadır. Oto koltuğu ve valiz sayınız hakkında da bilgi verilmesi gerekmektedir. Rezervasyonunun ödeme şekli ve tarihi de gerekli olan bilgiler arasındadır.

Özel günlerde ve tatil günlerinde araç bulabilir miyiz?
Bayram ve yılbaşı gibi özel tarihler için rezervasyonunuzu daha önceden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. En az 24 saat öncesinden bu rezervasyonunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yılbaşı sömestre ve bayram için yapılacak rezervasyonlarınızı rezervasyonunuz yaklaşırken onay ve teyit olmanıza gerek yoktur. Rezervasyonunuz gerçekleştiğinde sms ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Nasıl ödeme yapabilirim? Tüm transferlerinizde araçta nakit yasal olarak alınmamaktadır. Transfer tarihinden 24 saat öncesinde rezervasyonunuzu onaylamanız gerekmektedir. Bu onay sürecinde ödemesinin yapılması gerekmektedir. kayaktransfer.com sitemizde kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz. Ya da çağrı merkezimiz ile yapılacak rezervasyonlarınızda ödemenizi havale olarak yapmanız gerekmektedir.

Transfer Sırası'nda bilinmesi gerekenler

Araç ve sürücü bilgilerimi nasıl takip edebilirim?
Rezervasyonlarınıza ait bilgilendirmeler SMS ve e-posta ile yapılmaktadır. Araç bilgilerinin transfer işleminden 1 gün önce tarafınıza e-posta ve SMS bildirimi ile gönderilmektedir. Aynı gün gerçekleşecek rezervasyonlar için, araç bilgileriniz transfer saatinden 3 saat önce tarafınıza gönderilmektedir.

Uçak saatimde sefer iptali veya rötar olursa ne yapmalıyım?
Sefer iptali durumunda; rezervasyonun hakkınızın gitmemesi için lütfen Çağrı Merkezimizi arayınız. Rötar durumunda da 2 saati geçen rötarlı uçuşlarda, transfer aracının bekleme zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.

Evcil hayvan ile seyehat edebilir miyim?
Sorumluluk yolcuya ait olmak şartı ile özel kafeslerinde taşınabilir. Evcil hayvan taşıma mevzuatı gereğince, sadece küçük (max 18 kg) ve özel kafes içerisindeki evcil hayvanlarınızı KayakTransfer olarak taşıyoruz. Lütfen rezervasyon işlemi sırasında belirtmeyi unutmayınız.

Aracımı ne kadar beklemeliyim?
KayakTransfer.com olarak "tam yerinde tam zamanında" sloganı ile hizmet vermekteyiz. Siz bizi beklemeden, aracınız belirttiğiniz yerde ve tam zamanında bekliyor olacaktır.

Bagaj ve yolcu sayısı değişikliği nelerdir?
Çuval, sandık, teneke kaplar, akıcı, yanıcı, kokucu, patlayıcı, radyoaktif, nükleer maddelerin ve silah taşınması kanunen yasaktır. Ekstra bagaj bilgisi, bebek arabası, bisiklet, golf veya kayak gibi spor malzemelerini rezervasyon dan önce bildirilmesi gerekmektedir. Yolcu sayısı değiştiğinde çağrı merkezimizden bildirim yapmanız gerekmektedir. Aynı araç dışında yolcu sayınız fazla gelecek ise bunun operasyonu da tarafımızdan yapılmaktadır. 0216 688 55 88'i arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sigortalı seyahat edebilir miyim?
Evet tüm transferlerinizde sigortalı seyahat edeceksiniz. AlanTransfer.com. olarak A1 ve D2 belgelerine sahip araçlara sahibiz. Tüm araçlar zorunlu kaza ve koltuk sigortasına sahiptir. Türsab belgeli acentemiz ile transferleriniz sorunsuz ve yasal olarak yapılmaktadır.

Transfer Sonrası'nda bilinmesi gerekenler

Araçta eşyamı unutunca ne yapmam gerekiyor?
Hemen çağrı merkezimizi arayarak bilgi vermeniz gerekmektedir. Araçlarda unutulan eşyanız, belirteceğiniz adrese ya da alınış/bırakılış adresinize kargo ile ödemeli olarak gönderilmektedir.

Faturama nasıl ulaşabilirim?
Faturanız rezervasyon anında belirtmiş olduğunuz adrese ya da operasyon sonrasında fatura adresinize posta veya email olarak gönderilmektedir.

Aynı rezervasyonu nasıl tekrar gerçekleştirebiliriz?
Daha önceden yapılan transfer işleminin tekrarı için üye girişi yaparak geçmiş rezervasyonlarım sekmesinde Voucher numaranızı çağrı merkezimizden bize ileterek tekrar gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.kayaktransfer.com/kayak-transfer-secenekleri sayfasından rezervasyon yapabilirsiniz.
https://www.kayaktransfer.com/yardim sayfamızda da aklınıza takılacak soruları kısaca anlatmaya çalıştık.

Yazı oluşturuldu 71

KAYAK TRANSFERİ YARDIM SAYFASI” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön