Koç Spor Fest Ulaşım Hizmetleri

Koç Spor Fest Ulaşım Hizmetleri

Üniversiteli gençlerin merakla beklediği festival başlıyor. Müzik, spor ve eğlence bir arada. Erzurum Havaalanı ile Palandöken arası ulaşım hizmetleri bizde.

Koç Spor Fest 2019 Kış Oyunları başlıyor!

Yıl boyunca 20.000 'den fazla kayıt alan festivalin başlangıcına çok az kaldı. Yaklaşık 26.000 sporcu mücadele edecek. Türkiye Koç Spor Fest Üniversite Spor Oyunları adı altında etkinlik gerçekleştirilecek. Spor, müzik ve eğlence bir arada yaşanacak.

Koç Spor Fest Etkinlik Tanıtım Videosu

Festivale kayıt için http://kayit.kocsporfest.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etkinlik detayları için http://www.kocsporfest.com.tr/ bağlantısını tıklayınız.

20-24 Şubat tarihleri arasında Erzurum Palandöken'de gerçekleştirilecek olan Kış Oyunları için transfer ve ulaşım hizmetleri için firmamız sizleri bekliyor. Erzurum havaalanı'ndan Palandöken'e 24 yıllık tecrübesi ile ulaşım ve transfer hizmeti sunuyoruz. Havaalanında karşılama ile birlikte araca eşlik edilirsiniz. Mercedes Vito ve Sprinter araçlar ile Palandöken Kayak Merkezi'ne sorunsuz ulaşım sağlarız. Ulaşım ile tüm detaylı bilgiyi 0216 688 55 88 nolu çağrı merkezimizden edinebilirsiniz.

Grup transferleriniz için havaalanından ulaşım hizmetini daha büyük araçlarla da yapabiliyoruz. Minibüs ve otobüs ile 46 kişiye kadar olan transferinizi tek araç ile yapabiliriz. Geniş araç filomuz ile birlikte daha farklı kişi sayısı için de sorunsuz rezervasyon ve araç imkanı sunuyoruz.

Kayak takımlarınızın çokluğu ve diğer valizlerinize göre araç seçeneği sunuyoruz. Siz de kişi sayısı ve eşyalarınıza göre bu araçlarlar ile festival alanına rahatça ve sorunsuz ulaşırsınız. Tam Zamanında ve Tam Yerinde sloganı ile 24 yıldır bu bölgede hizmet vermekteyiz.

Erzurum Palandöken Kayak Merkezine Ulaşım

Erzurum Havaalanı 'ndan Erzurum Palandöken Kayak Merkezine ulaşımın güvenilir adresi AlanTransfer.com

170 TL 'den başlayan fiyatlarla Erzurum Havaalanı 'ndan Palandöken Kayak Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan KoçSporFest ulaşımı için aracınızı ayırtabilirsiniz. Kredi kartı ve havale ile ödeme yapabilirsiniz.

https://www.alantransfer.com/transfer/erzurum-havalimani/palandoken-kayak-merkezi sayfasından tarih ve kişi sayısı seçerek kredi kartınız ile aracınızı rezerve ettirebilirsiniz. Ya da 0216 688 55 88 'i arayarak operasyon merkezimizden size uygun aracı tahsis ettirebilirsiniz. Gidiş ve dönüş aracınızı ayırtmak için acele edin. Sorunsuz ve keyifli transferin keyfini çıkartın.

Yazı oluşturuldu 16

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön