kuruma özel ulaşım

Kurumlara Özel Transfer ve Ulaşım

Alantransfer Kurumsal ile anlaşmalı kurum ve şirketlerin transfer maliyetleri %50’ye yakın azalıyor. Tam yerinde Tam zamanında bir transfer aracı için sizleri bekliyoruz. Türkiye’nin tüm havaalanında karşılama ile istediğiniz noktaya özel transfer-ulaşım ve her ilçeden havaalanına özel tranfer ve ulaşım imkanı sunuyoruz. 24 yıllık tecrübeye sahip bir firma sizlerin kurumsal ihtiyaçlarınızı karşılamaya yeter.

İş seyahatlerinizde Alantransfer Kurumsal farkını hissedin.

kuruma özel ulaşım
İş seyahatlerinizde Alantransfer Kurumsal farkını hissedin.

Şirket personellerinizin istediği lokasyona, güvenli ve konforlu şekilde ulaşmasını sağlayan Alantransfer Kurumsal ile tanışın! Yurtdışından gelecek misafirleriniz, yurt içinden seyahat eden müdür ve yöneticileriniz için araçlarınız her zaman hazır olacaktır.

  • İş gezisi, toplantılar, seminerler, fuarlar ve kongre gibi organizasyonlara özel şoförlü araçlar ile gitmek istemez misiniz?
  • Havaalanında karşılama yapılarak yurtdışından misafirlerinizi istediğiniz yere sorunsuz zamanda ulaşmasını istemez misiniz?
  • Farklı noktalardan şirket personellerinizin alınıp havaalanına yada belli bir noktaya gitmesini istemez misiniz?

Firmamız sizlere bu konuda destek olacaktır. Tüm aktiviteler için size özel çözümler üretmekteyiz.

Özel dizayn edilmiş Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile 1 kişi ile 12 kişiye kadar tek araç ile keyifli yolculuk imkanıyla www.alantransfer.com’ dan rezervasyonunuzu hızlıca yapabilirsiniz! Ayrıca farklı özel transfer ihtiyacınız için 23 kişiye kadar minibüs ve 46 kişiye kadar olan otobüs seçeneklerimiz de mevcut. Kurumların farklı ihtiyaçlarına özel çözümler üretmekteyiz. Prestijli araç filomuz ile hizmetinizdeyiz. Transfer anlaşmalarımız doğrultusunda transfer sonrasında sürpriz fiyatlar ile karşılaşmazsınız. Transfer sayısı ve tutatı önceden bileceksiniz. Operasyon merkezimiz sizlerin transfer değişiklikleri ve takibi konusunda 7/24 destek olmaktadır. Havaalanı transfer ve ulaşım konuları dışında belli bir noktadan belli bir noktaya olan transferlerinizde de çözümler üretiyoruz. Aynı zamanda şehir dışında da birden fazla transferinizi gerçeklştiriyoruz. Farklı transfer seçenekleriniz için aynı anda Türkiye’nin farklı şehirlerinde ulaşım ihtiyacınızı karşılıyoruz. Operasyon merkezimizden transferleriniz eş zamanlı olarak takip edilmektedir.

Kurumsal talepleriniz için 0216 688 55 88 nolu operasyon merkezimizi arayabilirsiniz.

24 YILLIK TECRÜBEMİZLE TÜRKİYE’NİN TÜM HAVALİMANLARINDA VE DÜNYA DA BİRÇOK HAVALİMANINDA HİZMETİNİZDEYİZ

blank
Yazı oluşturuldu 274

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön