Özel Transfer ve Şoförlü Tahsis

Özel Şoför ve Araç Tahsis Hizmeti

Bu hizmet, belirli bir süre boyunca özel bir sürücünün güvencesine ihtiyaç duyanlar içindir. Şoför size eşlik edecek ve uygun gördüğünüz yerde ve süre boyunca sizi bekleyecektir. Hizmetimiz havaalanları, limanlar, istasyonlar veya şehir merkezleri dahil olmak üzere herhangi bir yerden, herhangi bir varış noktasına doğru başlar. Belirtilen km ve süre boyunca geçerlidir. 13 kişiye kadar olan tahsisleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Mercedes Vito ile 6 kişiye kadar, Mercedes Sprinter ile 13 kişiye kadar rezerve yaptırabilirsiniz. Süre ve km bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

  • 0-4 saat max 80 km
  • 8 saat max 120 km
  • 12 saat max 150 km
  • 24 saat max 250 km

Tüm Mercedes-Benz araçlarımız klima, minibar, ücretsiz Wi-Fi ve en konforlu seyahat deneyimini sağlamak için diğer seçeneklerle eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Araçlarımız, Türkiye Karayolu Sınırları içerisinde ve ayrıca liman ve havaalanı alanlarında transfer ve tahsis faaliyeti göstermeye yetkilidir. Araç Tahsis ve Şoförlü Araç Tahsis konusunda 24 yıllık deneyim ve tecrübeye sahibiz. Yabancı misafirleriniz için havaalanından alım yaparak, ücretsiz karşılama ekibimiz misafirleri araca kadar giderken eşlik ederler. Misafirleriniz güvenli ve yasal şekilde gidecekleri yerlere sorunsuz ulaşırlar. Keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamış olurlar.

Araç Tahsis Hizmeti

Türkiye’de gezi turlarınız için neden özel bir şoför rezervasyonu yapmıyorsunuz? Türkiye’nin tatil bölgeleri için, ikonik simgesi olan gezi bölgelerinde gezilecek çok yer var. Bir tur gibi size özel aracınız ile bilikte yorulmadan aileniz ile birlikte araç tahsis hizmeti alarak harika bir tatil planlayabilirsiniz.

Yeni ve konforlu birinci sınıf araçlarla İstanbul’da Lüks Şoförlü Araç Kiralama ve Tahsis hizmetleri. İstanbul’da iş amaçlı eğlence gezileriniz için şehrin tadını çıkarın ve şık bir şekilde seyahat edin. Şoförlü araçlarımızdan birini rezerve ederek Mercedes ‘in Vip tasarlanan Minivan ve Midibüslerden oluşan geniş bir araç filosuna sahibiz. Şoförlü araç seçenekleri, First Class otomobil arayanlar veya uygun fiyatlı mini-midibüs hizmetleri arayanlar için mevcuttur.

Daha fazla bilgi veya fiyat teklifi için lütfen info@alantransfer.com veya +90 216 688 55 88 numaralı telefondan bize ulaşın.

Özel Transfer ve Şoförlü Tahsis
Özel Transfer ve Şoförlü Tahsis
Yazı oluşturuldu 95

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön