Özel Transfer ile Kartalkaya'ya nasıl gidilir?

Özel Transfer ile Kartalkaya’ya Nasıl Gidilir?

Sömestr tatilini Kartalkaya kayak merkezinde yapmayı düşünenler için ulaşım özellikle merak edilen konular arasında yer almaktadır. 24 yıllık tecrübemiz ile sizlere Kartalkaya'ya nasıl gideceğiniz konusunda özel hizmetler sunmaktayız.

Tatil planı yaparken özel transfer ile Kartalkaya'ya nasıl gidilir? Özellikle ulaşımı kolaylaştırmak isteyenler için önemli konular arasında yer almaktadır. İstanbul ve Ankara gibi özellikle büyük şehirlere yakın olması nedeniyle tercih edilen Kartalkaya kayak merkezine otobüsle ulaşım sağlanabilir. Kış şartlarında otobüs ile yolculuk yorucu olmaktadır. Board ve kayak takımı ile ulaşım zaten büyük sıkıntı oluyor.

Özel transfer firmamız özellikle yolculuğun daha güvenli devam etmesini isteyenlerin tercihi olmaktadır. Bu konuda tercih edilebilecek birbirinden farklı firmalar bulunmaktadır. 24 yıllık tecrübemiz ile öne çıkıyoruz. Dağ yolu ve kar tecrübeli sürücülerimiz sayesinde güvenli ve konforlu ulaşım sağlamaktayız. Tamamen her lüks ve konforlu araçlarla gerçekleştirilen ulaşım sayesinde Kartalkaya'ya hangi şehirden gelecekseniz buna uygun belirlenen mesafeye göre değişen saatlerde ulaşım sağlanmaktadır.

Bursa, İstanbul, Kocaeli, Ankara gibi farklı şehirlere yakın olması nedeniyle özellikle sömestr tatilinde en yoğun talep gören merkezler arasında bulunmaktadır. Ancak ulaşım konusunda tatilcilerin farklı seçenekleri değerlendirmeleri mümkündür. Kendi aracı ile ulaşım sağlamak istemeyenler özel transfer firmalarını tercih edebilirler. Bolu'da bulunan Kartalkaya kayak merkezi konumu itibarıyla özellikle yoğun ilgi gören yerlerden biridir. Bölgeyi iyi bilen sürücülerimiz sayesinde otele gidiş ve gelişte aksaklık yaşanmayacaktır.

Kartalkaya Nasıl Ulaşım Sağlanır?

Otobüs seferleri Bolu merkeze kadar ulaşım olanağı sağlamaktadır. Daha sonrasında şehir içi ulaşımı kullanarak Kartalkaya'ya gidebilirsiniz. Kendi aracı ile ulaşım sağlamak isteyenler Bolu merkezden Kartalkaya'ya kadar tabelaları takip ederek yolculuğa devam edebilirler. Yaklaşık olarak 30 km uzaklıkta bulunmaktadır. Bu yoğunluk ve kötü hava şartlarından etkilenmemek ve tatilinize mükemmel bir başlangıç için kayaktransfer.com 'u tercih edebilirsiniz.

Yolculuk sırasında Sarıalan yaylası, Saraycık gölü gibi birbirinden özel yerlere uğrayarak yolculuğunuzu daha keyifli hale getirebilirsiniz. Yolu üzerinde aynı zamanda restoranlar mevcuttur. Bu sayede duraksamak veya yemek yemek istediğinizde tercih edebileceğiniz farklı alternatifler bulunmaktadır. Kartalkaya çıkan yol biraz virajlı ve dik olmasına karşın sahip olduğu manzara sayesinde yolculuğun keyifli geçmesini sağlamaktadır.

Kartalkaya'ya Otobüsle Nasıl Gidilir?

Özel araç kullanmak istemeyenler için tercih edilecek olan transfer firmaları veya otobüs firmaları ulaşımı daha kolay hale getirmektedir. Farklı şehirlerden ulaşım sağlamak isteyenler için Kartalkaya 'ya nasıl gidilir? Sorusu merak edilen konulardan biridir. Sömestr tatilinde belirlenen tarihlerde düzenlenecek olan seferler ulaşımın aralıksız şekilde devam etmesini sağlamaktadır. Board, kayak takımı ve valiz gibi eşyalarınız ile otobüs kullanarak bu rota çok tercih edilmemektedir. Kalabalık gruplarda ise yer bulmak zaten zor bir seçenek oluyor.

Kartalkaya'ya Özel Transfer İle Nasıl Gidilir?

Planlamış olduğunuz tarihe göre transfer firmamız ile görüşme yaparak ulaşımı sorunsuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel transfer hizmeti alarak dağ ve kar tecrübesi sürücülerimiz ile İstanbul'dan başta olmak üzere Ankara, İzmir ve Ankara gibi şehirlerden Kartalkaya Kayak Merkezi'ndeki tüm otellere ulaşımı güvenli ve konforlu şekilde sağlayabilirsiniz. 0216 688 55 88 'i arayarak rezervasyonunuz yapabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 64

Özel Transfer ile Kartalkaya’ya Nasıl Gidilir?” için bir görüş

  1. Bizler istanbuldan yazıyoruz. Keyifli bir yolculuk yapıp güzel bir tatil yaşadık. Bu arada alantransfere teşekkür etmek istedik, onlar bu yazımı okuyunca çok keyif alacaklar. Özel transfer konusunda çok tecrübelisiniz. İyi günler dileriz herkese

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön