İstanbul’un şehir havalimanına Sabiha Gökçen

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın sitesi yenilendi

"İstanbul'un Şehir Havalimanı" konsepti ile web sitelerini yenilediler. Özel bir slogan olarak da "45 havayolu ile 28 ülkeye 123 uçuş noktası ile ulaşım sağlıyor" öne çıkıyor. 1 ocak ile 1 şubat arasında test yayınındaydı. 1 Şubat 2019 itibari ile tamamane yayına alındı. Sizlere Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yenilenen web sitesindeki özellikleri ve farklı menüleri kısaca tanıtalım. Site adresi: https://www.sabihagokcen.aero

Yolcu Rehberi menüsünde İç Hat Uçuş Noktaları ve Dış Hat Uçuş Noktaları ön plana çıkan ilk menü oluyor. Uçuş Bilgi Ekranı, Havayolları, Ayrıcalıklı Hizmetler, ISG Airport Hotel, Mobil Uygulamalar, Kafe ve Restoranlar, Alışveriş, Duty Free, Terminal Rehberi, Kat Planları, Genel Havacılık, VIP Terminali, Engelli Yolcular, İstanbul Rehberi, Yolcu Hakları ve Sık Sorulan Sorular sayfalarına erişim sağlayabilirsiniz. İkinci menülerinde ise Uçuştan Önce bilgilerine erişebileceğiniz bir panel var. Burada Bagaj işlemleri, chekck-in ve zorunlu işlemler gibi sayfalar bulunuyor.

3. menüde ise havaalanından gidebileceğiniz önemli rotaların bilgi var. TAKSİM, SULTANAHMET, ATATÜRK HAVALİMANI, İSTANBUL HAVALİMANI, İZMİT ve ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ hakkında bilgiler yer alıyor. Havaalanı transferleri için aşağıdaki rotaları kullanarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havaalanı VIP Hizmetler

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapacağınız iç ve dış hat uçuşlarında hızlı geçiş ayrıcalığı için FastTrack hizmetini satın alabileceğiniz sayfaya erişebilirsiniz. İstanbul'un Şehir Havalimanı’nda lounge hizmetleri ayrıcalığı ISGLOUNGE satın almak için tıklayınız.

Web sitesi yeni arayüzünden slider üstünde gelen/giden uçuşları online olarak gösteriyor. Bu gelen/giden hatlar için havayolu şirketi, uçuş kodu, şehir, saat ve uçuş durumu (kapı,çağrı,kontuar,rötar, erken inme gibi durumlar) paylaşılmaktadır. Güncelleme saati ile de uçuşların genel durumunu görebiliyoruz. Tüm uçuşlar sayfasında ise 3-4 saat sonrasındaki uçuşlar gibi tüm uçuşları görebileceğiz. Otomatik güncellenen sayfayı takip edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Gelen/Giden İç Hatlar/Dış Hatlar Uçuş Takibi
Sabiha Gökçen Gelen/Giden İç Hatlar/Dış Hatlar Uçuş Takibi

Bir diğer özellik ise Otopark Ücret Hesaplayıcı modülü olarak karşımıza çıkıyor. 2 farklı araç tipi (otomobil,minibüs/kamyon/kamyonet/otobüs olarak 2 tip) için ücret hesaplayabiliyorsunuz. Giriş zamanı/saati ve çıkış zamanı/saati belirleyerek toplam park süresi ve saatlik tarifeye göre park ücreti karşımıza çıkacak. Ortalama 1 saat otomobil için 15TL ücret çıkıyor. Minibüs tipi araçlar için ise 16TL ücret ödenmesi gibi bilgilere erişebileceğiz.

Sabiha Gökçen Otopark Ücret Hesaplama
Sabiha Gökçen Otopark Ücret Hesaplama

DutyFree hizmetleri başta olmak üzere diğer tüm kampanya ve fırsatlar için KAMPANYA VE FIRSATLAR sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 64

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön