Online Uçuş Bilgileri

Sabiha Gökçen Online Uçuş Bilgileri

İç hatlar geliş/gidiş ve dış hatlar geliş/gidiş bilgilerine yani uçuş bilgileri kısmına online anlık erişebilirsiniz. İç hatlar için HAVAYOLU, UÇUŞ, ŞEHİR, PLANLI, TAHMİNİ ve DURUM gibi bilgilere erişebilirsiniz. Dış hatlarda ise kontuar ve kapı bilgilerine fazladan erişebiliyorsunuz.Ancak bu uçuş bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı yayınlanmaktadır. Yayınlanan, yanlış veya eksik olduğu ortaya çıkan uçak iniş/kalkış bilgilerine göre hareket edilmesi sonucu oluşacak herhangi bir kayıp veya hasara yönelik sorumluluk kabul etmemektedir. En güncel uçuk iniş/kalkış bilgilerini ilgili havayollarından öğrenebilirsiniz.

Sabiha Gökçen İç Hatlar Geliş/Gidiş Uçuş Bilgileri

Sabiha Gökçen Havaalanı iç hatlar geliş panelinde durumların indi, gecikme (1 saat 10dk) gibi ifadeler yer almaktadır. İç hatlar gidiş panelinde ise kontuar, kapı ve durum yer alıyor. Durum sütununda ise kalktı, kapı kapandı, uçağa gidiniz, kontuar açıldı, gecikme (35 dk) gecikme (1 saat 15 dk) gibi ifadeler yer almaktadır.

Sabiha Gökçen Dış Hatlar Geliş/Gidiş Uçuş Bilgileri

Sabiha Gökçen Havaalanı dış hatlar geliş panelinde durumların indi, gecikme (1 saat 30dk) gibi ifadeler yer almaktadır. İç hatlar gidiş panelinde ise kontuar, kapı ve durum yer alıyor. Durum sütununda ise kalktı, kapı kapandı, uçağa gidiniz, son çağrı, kontuar açıldı, gecikme (55 dk) gecikme (2 saat 10 dk) gibi ifadeler yer almaktadır. Planlı saat sırasına göre sıralanan bir liste var. Durum sütununda ise gecikmelerin saatleri fazla.

Ne Sıklıkta Güncelleniyor?

Blog sayfamızda yayınladığımız tablo direk Sabiha Gökçen Havaalanı'nın resmi tablosu olduğu için anında güncellenmektedir. Bazen dakikada 10-15 kez güncelleniyor. Uçuş bilgilerini dilediğiniz saat takip edebilirsiniz. Sağ üst kısımda da zaten güncelleme zamanı yazıyor. Buradan uçağınıza ait güncelleme zamanını takip edebilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı Online Uçuş Bilgileri
Sabiha Gökçen Havalimanı Online Uçuş Bilgileri Güncelleme Durumu

Sabiha gökçen havaalanı online uçuş bilgileri sayfamıza uçuşunuzun durumunu takip edebilir uçağınızın durumunu görebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanına içen uçakların iniş/kalkış durum bilgileri hakkında eksik bilgi ve yanlış yazımlardan sitemiz sorumlu tutulamaz. Tüm bilgiler Sabiha Gökçen Havaalanı'nın kendi yayınlamış olduğu online uçak iniş/kalkış durum bilgileridir.

Yazı oluşturuldu 22

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön