Şampiyonlar Ligi için Havaalanı Transfer ve Tur Hizmeti

10.06.2023 Cumartesi günü İstanbul Atatürk Olimpiyat stadında şampiyonlar ligi finali gerçekleştirilecek. İngiltere temsilcisi Manchester City ile İtalya temsilcisi Inter arasında final maçı oynanacak.

UEFA Şampiyonlar Ligi finalinde İngiliz devi Manchester City, İtalya’nın Inter ile karşı karşıya gelecek. İki takım için ülkelerinden maç için İstanbul’a gelecek misafirlerimiz için maç günü tahsis ve havaalanı transfer hizmetlerimizi arttırdık. Misafirleriniz için İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanı’nda karşılama ekimiz yer alacak. İsim tabelası ile karşılanan misafirleriniz gidecekleri otele ulaştırılacaktır. Taksi, dolmuş ve servis beklemek gibi sıkıntılı durumlar yaşamalarını istemiyorsanuz firmamızın özel transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Uçağınız ister Sabiha Gökçen Havaalanı olsun, ister İstanbul Havaalanı olsun, maç günü yoğunlukta sizleri profesyonel ekimiz tarafından karşılayacağız. Trafik sıkıntısı yaşamadan otelinize ya da dilediğiniz adrese sizleri güvenle ulaştıracağız.

Şampiyonlar Ligi final maç turlarına yoğun ilgi gösteren misafirlerimiz daha özel bir hizmet almak isterlerse bize ulaşabilirler. Sizler ve grubunuz için en uygun ve ekonomik kaliteli hizmeti sağlayacağız. Maça günler kala seyahat organizsyonları arasında tercih yapamadıysanız opersayon merkezmiz sizlere uygun bir seyahat planı gerçekleştirecektir. Eksta olarak sizlerden sonra gelecek diğer misafirleriniz için yarım günlük şehir turu ve havaalanı transferlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Maç gününden erken gelecek misafirleriniz için ise sürücülü araç tahsisi de kullanabilirsiniz. 4,8 ve 12 saatlik araç tahsis hizmetini tercih edebilirler. Maç gününden önce İstanbul’un güzel yerlerini gezebilirler. İstedikleri mekanlarda yemek yiyip eğlenebilirler.

Dilerseniz sizler için günlük tur organizasyonu da planlanabilir. Misaflerinizi kişi sayısına göre sürücülü araç tahsis edilmektedir.

 • Ayasofya Camii
 • Sultanahmet Camii
 • Yerebatan Sarnıcı
 • Topkapı Sarayı Müzesi
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Kapalı Çarşı
 • Galata Kulesi
 • Miniatürk
 • Adalar (Princess Islands’)
  gibi eşsiz bir deneyimleri hep birlikte yaşayabilirler.

Bu yakın rotaları daha önce gezmiş olan misafirlerimiz ise uzak rotaları da tercih edebilirler. Maç gününden önce gidilmesini önerdiğimiz Ağva, Şile, Riva ve Polenezköy gibi şehirden uzak dinlenebileceğiniz noktalara da transfer ve tur tahsis hizmeti vermekteyiz.

10 Haziran’da Atatürk Olimpiyat Stadı’nın ev sahipliği yapacağı büyük finali taçlandıracak bir tatil deneyimi için Alantransfer.com ile yerinizi ayırtın.

Telefon ile bize ulaşan internet müşterilerimizin taleplerinin tarafımıza en hızlı şekilde ulaşıp cevaplanması için onlara özel bir ayrıcalıktır. 0216 688 55 88

Yazı oluşturuldu 187

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön