istanbul şehirlerarası transfer

Şehirler Arası Özel Transfer

Özel ve Ayrıcalıklı Transfer Ulaşım Bilgileri


   Önlemlerimizi ve Tedbirlerimizi Aldık.


İstanbul ‘dan çıkışlı şehirler arası özel transfer seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

25 yıllık sektör tecrübesi ile alanında en kurumsal firma olarak Alantransfer.com sizlerin ihtiyacı olan ve Koronovirüs nedeni ile uçak ile yapılamayan yolculuklarınızı özel transfer hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz. Günlük bakımları ve temizliği son teknolojik dezenfektan sistemi ile yapılmakta olan araçlarımızı kullanabilirsiniz. Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarımız ile İstanbul’dan ANKARA, ANTALYA, AYVALIK, BODRUM, ÇEŞME, DATÇA, DİDİM, DİKİLİ, FETHİYE, FOÇA, İZMİR, KUŞADASI, MARMARİS, SEFERİHİSAR ve URLA‘ya güvenli, sağlıklı ve konforlu yolculuk yapabilirsiniz.

6 kişiye kadar Mercedes Vito araçlarımızı, 13 kişiye kadar olan transferlerinizde ise Mercedes Sprinter araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Tüm köprü, otoban, geçiş ücretleri ve KDV fiyatlara dahildir.

Valilik İzinli Şehirler Arası Transfer & Ulaşım

Yeni Koronavirüsü Covid-19 kapsamında tedbirlerimizi ve önlemlerimizi daha önceden almıştık. İlgili birimlerimiz sizlerin rahatını ve sağlığını düşünerek operasyon hizmetini sizlerin doğrultusunda genişletti. İstanbul’dan ANKARA, ANTALYA, AYVALIK, BODRUM, ÇEŞME, DATÇA, DİDİM, DİKİLİ, FETHİYE, FOÇA, İZMİR, KUŞADASI, MARMARİS, SEFERİHİSAR ve URLA‘ya güvenli, sağlıklı ve konforlu yolculuk yapabilirsiniz. Valilik izinli şehirler arası transfer ve ulaşım için alantransfer.com u tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve rezervasyon bilgisi için 0506 656 16 16 ‘yı arayabilirsiniz. Tüm yolculuklarınız yasal ve güvenlidir. Yolculuklarınızda yaşanabilecek hiçbir aksaklık olmayacaktır. Tüm belge ve izinleri tam olan araçlarımız ile İstanbul’dan gideceğiniz noktaya güvenli seyahat edebilirsiniz.

Rezervasyon için https://www.alantransfer.com/sehirlerarasi-transfer adresini ziyaret ediniz. Sağlıklı günler diliyoruz.

Yazı oluşturuldu 95

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön