Uludağ kartalkaya Palandöken Sarıkamış Erciyes'a Nasıl Gidilir?

Sömestre Tatilinde Kayak Merkezi İçin Ulaşım

Sömestr tatilinde özellikle kayak tatili yapmak isteyenler için tercih edilecek olan kayak merkezlerine ulaşım seçenekleri değişebilir.

18-22 Kasım 2019‘da ilk ara tatil yapılacak. 25 Kasım’dan 17 Ocak’a kadar birinci dönem devam edecek. Yarıyıl tatili 20-31 Ocak 2020 tarihleri arasında olacak. İkinci yarıyıl eğitim-öğretim dönemi 3 Şubat 2020’de başlayacak. Siz de acele edin ve özel transfer rezervasyonunuzu yaptırın.

Öğrencilerin ilk dönem eğitiminin ardından sömestre tatilinde kayak tatili için ulaşım konusunda bilgi almaları önemlidir. Türkiye’de kayak tatili için tercih edilebilecek birbirinden farklı merkezler bulunmaktadır. Bu nedenle tatil için yapılacak olan planlamalar sırasında en uygun yerlerin belirlenmesi gerekir.

Kartalkaya, Kartepe, Uludağ, Palandöken, Sarıkamış, Erciyes gibi birbirinden farklı merkezlerini tercih edilmesi durumunda hangi şehirlerden ulaşım sağlanacağı önemlidir. İstanbul’dan özellikle Kartalkaya, Kartepe, Uludağ gibi yakın mesafede bulunan kayak merkezine kolayca ulaşım sağlanabilir. 

Uludağ’a Nasıl Gidilir?

Bursa Uludağ kayak merkezi en popüler merkezleri arasında yer almaktadır. Özellikle sunulan imkanlar nedeniyle ve aynı zamanda yakın olması sebebiyle yoğun talep görmektedir. Sömestr döneminde tatil için kayak merkezine gitmeyi düşünenler İstanbul üzerinden Uludağ’a kolayca ulaşım sağlayabilirler. Pendik Yalova Feribotu’nun tercih edilmesi kısa süre içerisinde Yalova’ya ulaşım olanağı sağlar. Daha sonrasında otobüsüyle Bursa’ya ulaşım sağlanarak teleferik otobüs hattı ile yolculuk tamamlayabilir. 

Kartepe’ye Nasıl Gidilir?

İstanbul’da yaşayanlar için özellikle Kartepe kayak merkezi sömestr tatili için tercih edilecek yerlerden biridir. Yakın olması kısa sürede ulaşım olanağı sağlamaktadır. Ancak son dönemde yoğun ilgi görmekte olan yerler arasında bulunması nedeniyle özellikle tatile gidecek olanların rezervasyon işlemlerini erken dönemde yapması gerekir. İstanbul’dan Kartepe ulaşım sağlamak isteyenler özel araçlarıyla gidebilirler.

Türkiye’de Tercih Edilecek Kayak Merkezleri

Öğrencilerin eğitim dönemini ara vermesi ile birlikte sömestr tatili için tatil planları yapılmaya başlanmaktadır. Kısa süren tatil nedeniyle tatilin keyfini çıkartmak isteyenler özellikle bulundukları şehirlere yakın olan merkezleri tercih edebilirler. Ulaşım konusunda sorun yaşamak istemeyenler Türkiye’de tercih edilecek kayak merkezleri ulaşım bilgilerini inceleyerek en uygun seçenekleri belirleyebilirler.

Özel araçla ulaşım ya da otobüs ile ulaşım konusunda tercih edilecek olan merkezler önemlidir. Sarıkamış ya da palandöken gibi doğu tarafında yer alan kayak merkezi yerini tercih etmek isteyenler havayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirler. Havalimanında özel araç kiralayarak ya da minibüsleri tercih ederek ulaşım sağlanabilir.  Kayaktransfer.com üzerinden kendinize uygun aracı seçerek tarih saat seçiminin ardından rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Alantransfer.com olarak hizmet verdiğimiz Kayak Merkezi Ulaşım web sitesinden bilgi alıp güvenli şekilde rezervasyonunuz için ödeme yapabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 71

Sömestre Tatilinde Kayak Merkezi İçin Ulaşım” üzerine 2 görüş

  1. sömestır tatili sizinle güzel geçmişti. o kış gününde kayak merkezine rahat ulaştık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön