Tam Yerinde Tam Zamanında

Tam yerinde tam zamanında kayak merkezine ulaşım hizmeti veriyoruz. 24 yıllık tecrübemizi kayak merkezi transferlerimizde geliştirmeye devam ediyoruz. Mutlu bir tatilin başlangıcına ortak olmak istiyoruz. Uygun aracı seçin ve gerisini düşünmeyin. Çağrı merkezim 0216 688 55 88‘i arayarak alınış adresi ve saati belirleyerek aracınızı rezerve edebilirsiniz. Belirttiğiniz adreste ve saate biz orada olacağız. Board ve kayak takımı araca yerleştirilir. Ailece güvenli bir yolculuk başlamış olacaktır. Transferlerinizde belirttiğiniz adrese dağ yolu ve uzun yol tecrübesi olan sürücülerimiz sizlerin rahat ve güvenli yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. Araç içi ikram ile sizleri rahatını ve konforunu düşünmekteyiz. Günlük araç temizliği mutlaka yapılmaktadır. Sürücülerimiz de günlük bakım görünümlerine her zaman özen göstermektedir.

Firmamız sadece yurt içinde yaşayan misafirlerin değil, yurtdışından gelecek misafirlerinizi de havaalanında karşılar ve gidecekleri kayak merkezine ulaştırırlar. Havalimanında isim tabelası ile karşılanan yolcular araca götürülür. Var ise kayak takımı ve boardları da araca muntazaman yerleştirilir. Yolculuğunuz sırasında rahat ve güvenli sürüş sağlanmaktadır.

Özel dizayn edilen araçlarımız konforlu, güvenli ve yüksek kaliteli araçlardır. Ailece ve arkadaş grubu ile yapılacak yolculuklara göre de dizayn edilmiştir. İçi yapılı ve deri koltukları olan 0-3 yaş araçlarımız ile transfer hizmetlerini sunuyoruz.

KayakTransfer.Com olarak, hizmet kalitesini ve isteklerinizi her şeyin üzerinde tutan bir iş prensibine ve iş ahlakına sahibiz. Yani önceliğimiz; kaliteden ödün vermeden, VIP taşımacılığı alanında bulunduğumuz yeri korumak ve hedeflerimizi daha üst seviyelere taşımaktır.

Yüksek kalite felsefesi ile Profesyonel ve tecrübeli ekibimiz sizlerin memnuniyeti için hizmetlerini her zaman geliştirmeye özen göstermektedir.

İstanbul Kayak Transfer, 24 yıllık tecrübesiyle yerli ve yabancı misafirlere kayak merkezlerine ulaşım için kapsamlı özel transfer hizmeti vermektedir.

Uzmanlığımız, müşterilerimizin özel ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda optimum çözümler üretip güvenli ulaşımı sağlamaktır.

İşimizi en iyi şekilde yapıyor olmamızdan dolayı yurtiçindeki ve yurtdışından gelecek olan misafirlerimiz için bugüne kadar bir çok karşılama ve transfer hizmetlerini başarıyla gerçekleştirdik.

Siz de Türkiye’deki bir kayak merkezine gitmek isterseniz siz değerleri konuklarınız için sorunsuz bir hizmet arıyorsanız, mutlaka bizimle tanışın! Kayak merkezlerinde; Tam Yerinde Tam Zamanında ulaşım ve transfer hizmetleri sunuyoruz.

Uludağ, Kartalkaya, Kartepe, Palandöken, Sarıkamış ve Erciyes kayak merkezlerine size özel ve uygun maliyetlerle ulaşmanın en kolay yolu kayaktransfer.com. Firmamızın kış süresi boyunca 20.000′ den fazla misafirin kullandığı bu keyifli yolculuğuna sizde katılabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 210

Tam Yerinde Tam Zamanında” için bir görüş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön