blank

Tatil Dönüşü İçin Hazırız

Tatil dönüşü için özel ve ayrıcalıklı bir ulaşım hizmeti arıyorsanız lütfen bize ulaşınız. 0216 688 55 88 ‘i arayın ve İstanbul’a gidiş için araç ve fiyat bilgisi alın. Tatil sonrasında sizlerin çekindiği bir konu ise otobüs ve uçak yolu ile yaşanacak sorunlardan uzak durmak için özel bir araç ile sadece size tahsis edilecek araç ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu pandemi süresince çoğu tatilcinin tercih ettiği bir ulaşım yöntemi alantransfer.com’un sunmuş olduğu özel transfer hizmeti oldu.

Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya bölgelerinden İstanbul’a geri dönüş için tercih edebileceğiniz güvenli ve konforlu yolculuk alantransfer.com ile mümkündür. Covid-19 tedbirlerini aldığımız, günlük bakımları ve temizlikleri yapılan Mercedes Vito/Sprinter araçlarımızı tercih redebilirsiniz.

Misafirlerimizi bekliyoruz Şehirler Arası vip taşımacılık şoförlü özel ve ayrıcalıklı bir tansfer hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız sadece şoförlü olarak sunulmaktadır. Şoförlerimiz deneyimli ve tecrübelidir. 25 yıllık tecrübeye sahip firmamız tatil bölgelerinden İstanbul’a dönüş için tercih edilen bir firmadır. Uygun fiyat ve güvenilir bir hizmet için sizlerin öncelikli tercih olmaktak gurur duyuyoruz.

Araçlarımız her tansfer öncesinde ve sonrasında STERİL Edilmektedir. Steril, güvenli ve konforlu transferler için her zaman bu tedbirleri alıyoruz. Sizlerin sağlığı ve güvenliği için tüm ekibimiz titizlikle çalışmaktadır.

Tam yerine, tam zamanında.

blank
Yazı oluşturuldu 78

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön