istanbul havaalanı transfer firmaları

Ulaşım ve Transfer’de Kurumsal Satış

Türkiye’nin kurumsal satış desteğini başlatan ilk transfer firması Alantransfer, kişisel yolculuklarda da yanınızda. Siz günü, saati soyleyin; biz sizi alırız. Tam yerinde tam zamanında sloganı ile 24 yıldır hizmet vermekteyiz. Bunun da gururunu yaşıyoruz. Ulaşım ve transfer konusunda uzman ekibimiz sizlere hizmet vermenin heyecanı yaşıyor.

Transfer hizmetinde konfor kadar güvenlik de onemli. Özel eğitimden geçmiş uzman şoforlerimiz, transfer hizmetinin yasal düzlemde yapılması için zorunlu olan D2 ve TÜRSAB belgelerimizle yolculuğunuz Alantransfer ile güvende. Tüm belgelerimizin yanı sıra 2019 yılında yürürlüğe girem UETDS Sistemine (Elektronik Takip ve Denetleme Sistemi) bilgi girişleri ile transferlerinizin güvenilirliğini sağlamaktadır. Tüm belgeleri ve işlemlerini eksiksiz yapıyor. Alacağınız transfer hizmetinde kaliteyi her zaman yükseltmek için çalışıyoruz.

Lüks ve konforlu araçlarımızla Alantransfer ile yolculuk VIP standartlarında. 0-3 yaş arası tüm bakımları ve günlük temizlikleri yapılan araçlarımız ile transferlerinizi gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda sürücülerimiz prezantabl yani düzenli ve özenli personellerdir. İngilizce bilen personellerimiz yabancı misafirleriniz için her gün kendilerini geliştirmektedir.

Tatilinizi planladığınız gibi havaalanına gidiş ve gelişlerinizi de #Alantransfer ile planlayabilirsiniz. Sizi alacağımız yeri, tarihi ve saati soyleyin; VIP araçlarımızı kapınızda bilin.

Bakın, bu konfordur. Eliniz ayağınıza karışmadan, trafikte ve toplu taşıma araçlarında valizinizle birlikte çile çekmeden yolculuk yapmanız için sizi nereden isterseniz oradan alıyoruz.

Transfer ve Ulaşım filomuza ait araçlarımızdan bazıları;

  • MERCEDES VİTO TOURER 114 CDİ 9+1
  • MERCEDES ARA BÖLMELİ-EKSTRA UZUN ARABÖLMELİ 7+1
  • MERCEDES 114 TOURER BLUETEC EKSTRA UZUN
  • MERCEDES 114 TOURER 8+1
  • MERCEDES 111 CDİ 8+1, 114 CDİ 8+1
  • MERCEDES 114 BLUETEC EKSTRA UZUN
  • MERCEDES 114 BLUETECH – EKSTRA UZUN
  • MERCEDES 114 BLUETECH

Transfer araçlarımıza https://www.alantransfer.com/transfer-araclari sayfasından ulaşabilirsiniz.

Güvenilir ve tecrübeli firma olarak sizlerin her zaman yanınızdayız. En İyi Fiyat ve En İyi Konforu sunuyoruz. Havaalanı servisi olarak size özel sürücülü araçları tahsis edebiliriz. En çok tercih edilen rotalar; Sultanahmet/Beyazıt, Taksim, Beşiktaş, Kadiköy, Ataşehir, İstinye ve Maslak olarak öne çıkıyor. Bu bölgelerdeki otellere ve ulaşım ücret bilgisi almak için 0216 688 55 88’i arayabilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 95

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön