Şehirler Arası Şoförlü Özel Transfer

Uzun mesafeli sürüşlerin konforunu keşfedin

Zamanınızı en üst düzeye çıkarın

Alantransfer'in uzun mesafeli sürüşleriyle, uzun mesafeli seyahat kolaylığı her zamankinden daha rahat. Havalimanlarını, ara yolculukları, check-in güvenlik kontrolü, bagaj alımı ve rötarları atlayarak zamandan tasarruf edeceksiniz ve bunun yerine seyahat süresini dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Özel telefon görüşmeleri, son dakika sunum hazırlığı ve hatta rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz. Şoförlerimiz sizlerin istediği yerde ve anda mola verebilir. Yemek ve ihtiyaç molaları için sürücülerimiz ve operasyon merkezimiz sizler için elinden gelenin en iyisini yapmak için ihtiyaç duyduğunuz alanı ve mahremiyeti sağlıyor.

Kapıdan kapıya seyahat

Kapıdan kapıya transfer hizmetimiz var. Dilediğiniz noktadan sizleri araçlarımıza Covid-19 tedbirlerini dikkate alarak araçlarımızla yolculuğumuz başlamaktadır.

Güvenli yolculuk

Güvenliğinize öncelik veren özel, özel araç ile kendinizi kalabalık alanlardan kurtarın. Covid-19 tebrilerine uyarak sizlere güvenli ve konforlu bir yolculuk sunuyoruz.

Zaman esnekliği

İstediğiniz saate alınma ve tam zamanında adrese ulaşım. Uçuşunuz rötarlı olsa da operasyon merkezimiz uçuşunuzu takip etmektedir. Trafik gibi sorunları operasyon merkezimizden takip ederek gideceğiniz noktaya geç kalmamanız için her zaman zamanı verimli kullanıyoruz.

En iyi transfer rotalarımız

Uzun mesafe rotalarımızı ve Türkiye çapındaki fiyatlarımızı keşfedin.
https://www.alantransfer.com/sehirlerarasi-transfer

Web üzerinden ya da 0216 688 55 88 çağrı merkezimizi arayarak telefon yoluyla tek yönlü, uzun mesafeli yolculuk için rezervasyon yapın. Uzun mesafeli, gidiş-dönüş bir yolculuk rezervasyonu yapmak
https://www.alantransfer.com/sehirlerarasi-transfer adresini ziyaret edin ya da bizi arayın.

Bizi görmek istediğiniz uzun mesafeli bir rotanız varsa, bize bildirin!

Not: Fiyatlar; kesin varış adresine göre değişebilir.

Stressiz çözüm

Uçuk yolculuğu, tren, otobüs veya araba kiralama gibi alternatif olarak uzun mesafeli yolculuklarımız için rezervasyon yaptırmak, kalabalıktan kaçınmak ve uzun mesafeli yolculuğunuzda güvende kalmak anlamına gelir. Daha yola çıkmadan önce uzun hatlara ve çoklu etkileşimlere katlanmak yerine, sadece özel, birinci sınıf bir aracın konforunun tadını çıkarırsınız. Covid-19 tedbirlerini özenle aldığımız transferleriniz güvenli ve konforludur.

Maliyet uygunluğu ve esneklik

Fiyatlar önceden garanti edilir ve teslim alma ve bırakma şehirleriniz arasındaki sabit fiyatlandırmamız hiçbir gizli ücret olmadığı anlamına gelir. Tüm köprü ve otoban geçişleri fiyata dahildir. Planlarınız mı değişti? Transfer tarihinden 24 saat öncesine kadar yolculuğunuzu ücretsiz olarak değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Yol boyunca bir veya iki durak mı bekliyorsunuz? Alantransfer şoförleri sizi dinliyor. Küçük gruplar için Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter seçeneklerimiz var, konfor veya tarzdan ödün vermeden ek bir kalite anlamına gelir.

İstanbuldan tüm illere hergün dezenfekte edilen sağlıklı VIP araçlarıız ile transfer. İstanbuldan Antalya, İzmir, Bodrum, Tekirdağ, Çanakkale, Bursa, Balıkesir, Kocaeli, Sakarya, Ayvalık, Kemer, Akçay, Akyaka, Burhaniye, Çandarlı, Fethiye, Kuşadası, Marmaris, Kaş, Seferihisarve Urla'da size özel dezenfekteli araçlar ile şehirler arası transfer. vip transfer, güvenli transfer hizmeti sunuyoruz.
Yazı oluşturuldu 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön