havaalanı transfer firması

Yolculuk yapmaya hazır mısınız? Güvenlik önlemlerimiz hakkında bilgi edinin.

Yolculuk yaparken içiniz rahat olsun...

Güvenlik, yaptığımız her şeyin başında gelir.

Güvenliğe olan bağlılığımız

Özgürce hareket etmenizi, zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi ve sizin için en önemli insanlarla ve yerlerle bağlantıda olmanızı istiyoruz. Bu nedenle, yeni standartların oluşturulmasından, çıkabilecek sıkıntıları azaltmak amacıyla teknolojinin geliştirilmesine kadar güvenliğe bağlıyız.

COVID-19 sırasında birbirinizi güvende tutmaya yardımcı olmaktayız. Koronavirüs (COVID-19) durumunu aktif olarak izliyoruz ve platformumuza güvenenlerin sağlıklı ve güvenli kalmasına yardımcı olmak için sürekli çalışıyoruz.

Güvenlik deneyiminize nasıl dahil edilir?

Uygulamadaki güvenlik özellikleri

Acil yardım için bir düğmeye dokunun. Seyahat bilgilerinizi sevdiklerinizle paylaşın. Teknolojimiz, içinizin rahatını parmaklarınızın ucuna koymaya yardımcı olur.

Kapsayıcı bir topluluk

Milyonlarca misafirimizi her zaman memnun ettik. Sürücülerimiz ve operasyon merkezimiz, doğru şeyi yapmak için birbirlerini sorumlu olan departmanlarımız koordineli çalışır. Havaalanı transfer ve otelden havaalanına transfer hizmetlerimizi geliştirmekteyiz..

Her fırsatta destek

Özel eğitimli bir ekip 7/24 hizmet verilmektedir. Herhangi bir sorunuz veya güvenlik endişenizle birlikte gece/gündüz web sitemiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz. 0216 688 55 88'i arayarak destek alabilirsiniz.

Tüm Yolculuklar İçin Güvenlik Standardımız sizin için burada

Uzman bilgisi
Alantransfer.com hizmetlerini kullanan herkesle önemli güvenlik ipuçları paylaşmak için halk sağlığı yetkilileriyle birlikte çalışıyoruz. Sürücülerimiz de periyodik olarak aldıkları eğitimler ile kendilerini geliştirmektedir.

Güncellenen politikalar
COVID-19 yolculuk yapma şeklimizi değiştirdikçe, yolcuların ve sürücülerin bir sonraki yolculuklarında ne yapmaları gerektiğini bildiklerinden emin oluyoruz. Sürücülerimizin Hes kodları her transfer öncesi Ulaştırma Elektronik Takip ve Denetim Sistemi'ne (U-ETDS) düzenli olarak gönderilmektedir. İlgili merciler tarafından takip edilmektedir.

En iyi teknoloji
Yeni uygulama içi özellikler herkesin kendini ve başkalarını güvende tutmasını kolaylaştırıyor. Özel dezenfekte ile her transfer öncesi ve sonrasında gerekli özen gösterilmektedir. Her transferimiz U-ETDS platformuna bildirilmektedir. Tüm yasal zorunluluk tarafımızdan yapılmaktadır.

Sağlığınız ve güvenliğiniz bizim önceliğimizdir.

Alantransfer 'in COVID-19 sağlık önlemleri, güvenle yolculuk yapmanıza yardımcı olmak için en yüksek standartlarda uygulanmaya devam edecektir. Zorunlu maske takma politikamızı hâlâ katı bir şekilde uyguluyoruz ve yolcuların ön koltukta oturmasına izin vermeyerek yolcularla sürücüler arasında güvenli bir mesafe bırakılmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu bağlantıya tıklayarak güvenlik önlemleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Yazı oluşturuldu 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön